Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Pompy ciepła

Ruszyła nowa strona internetowa STIEBEL ELTRON

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-02-12

STIEBEL ELTRON uruchomił nową stronę internetową. Witrynę stiebel-eltron.pl charakteryzuje przejrzystość informacji, prostota, funkcjonalność, szybkość wczytywania stron oraz intuicyjna nawigacja.

STIEBEL ELTRON, zdobywca prestiżowej nagrody Super Brands 2018-2019 reaguje stale na potrzeby zmieniającego się rynku i dyktuje światowe trendy w branży oferowanych przez siebie produktów i rozwiązań technologicznych. Przykłada przy tym dużą wagę do ich najwyższej jakości, funkcjonalności i estetyki. Nowa odsłona witryny internetowej firmyjest także oparta na najnowszym światowym designie zarówno pod względem graficznym jak i technologicznym.

W porównaniu z poprzednią wersją strony internetowej od razu zauważymy, że została unowocześniona, jest prostsza i bardziej czytelna, zyskała lepszą funkcjonalność i jest przyjazna w obsłudze dzięki intuicyjnej nawigacji i szybkiemu wczytywaniu stron. Podobnie jak wcześniej można z niej korzystać zarówno za pomocą tradycyjnych komputerów jak i urządzeń mobilnych.

Zmiana designu

Dzięki nowemu designowi zgodnemu z najnowszymi światowymi trendami, witryna zyskała nowoczesny wygląd i przejrzystość. Poprzez tę zmianę zadbaliśmy o komfort naszych klientów i partnerów, którzy są dla nas najważniejsi i chętnie korzystają z oferowanych na naszej stronie treści i dowiadują się z niej o ofercie naszej firmy.

Ciekawe zakładki i dobór kluczowych funkcji

Dobraliśmy kluczowe funkcje w taki sposób, aby pomóc użytkownikom, którzy wiedzą czego potrzebują, łatwo i precyzyjnie odnaleźć poszukiwany produkt, rozwiązanie czy usługę. Z drugiej strony nowy serwis wzbogaciliśmy o nowe treści i porady w grupach produktów dla tych, którzy potrzebują poprzedzić dobór odpowiadającego im rozwiązania i zakupy poszukiwaniem informacji. Produkty zaprezentowaliśmy ponadto w nowy, atrakcyjny sposób. Zadbaliśmy o wprowadzenie ciekawych treści w zakładce dla Partnerów oraz w strefie referencji przykłady z życia wzięte.

źródło i zdjęcia: Stiebel Eltron Polska

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny