Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Meble i akcesoria kuchenne

REJS Firmą Roku 2018!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-02-08

Miło nam poinformować, że REJS - uznany polski producent akcesoriów meblowych, został uhonorowany tytułem "Firma Roku 2018". To prestiżowe, przyznane w plebiscycie magazynu Meble Plus wyróżnienie, odebraliśmy podczas uroczystej gali, która odbyła się w ramach katowickich "4 Design Days".

- "Tytuł Firma Roku 2018 jest dla nas tym cenniejszy, że otrzymuje się go głosami nie jurorów, ale internautów. Dokonując wyboru kierują się oni nie tylko sympatią, ale również oceną wielu, różnorodnych aspektów działalności danych firm. Internauci oceniają jak się współpracuje z poszczególnymi działami przedsiębiorstw, jakiej jakości są oferowane przez nie produkty... Ponadto, warto zaznaczyć, że w tym roku, w plebiscycie wzięły udział cztery znakomite, odnoszące sukcesy w kraju i zagranicą przedsiębiorstwa. Jesteśmy dumni, że mogliśmy z nimi rywalizować" - powiedziała Katarzyna Ziułkowska, Dyrektor Marketingu firmy REJS.

Firma Roku 2018

Gala konkursowa

Gala wręczenia tytułów "Człowieka Roku 2018" i "Firmy Roku 2018", a także nagród i wyróżnień w XVII już edycji konkursu "Meble Plus - Produkt Roku" odbyła się 24 stycznia br., podczas "4 Design Days" w Katowicach. Prowadził ją znany dziennikarz i prezenter telewizyjny Maciej Orłoś. Gości powitała Justyna Łotowska, dyrektor wydawniczy w wydawnictwie Publikator, a nagrody wręczyli: Tomasz Szurawski - prezes Publikatora, Beata Michalik - redaktor prowadząca portal Biznesmeblowy.pl i Mariusz Golak - redaktor prowadzący magazyn "Meble Plus".

W imieniu REJS, laur "Firma Roku 2018" odebrał Michał Pesta, Dyrektor ds. Sprzedaży przedsiębiorstwa.

Michał Pesta odbiera nagrodę "Firma Roku 2018"

4DD

Gala konkursowa to tylko jeden z elementów obecności REJS na "4 Design Days". Podczas wydarzenia nasi eksperci wzięli udział w panelu dyskusyjnym, poświęconym projektowaniu i wyposażeniu idealnej Kuchni. Mariusz Sieradzki, kierownik Działu Badań i Rozwoju REJS, wraz z innymi prelegentami rozważał zasady tworzenia funkcjonalnej przestrzeni kuchennej - rozmieszczenia najważniejszych sprzętów, tworzenia zabudowy meblowej, a także jej wyposażenia w akcesoria meblowe.

Ponadto podczas trwania całego wydarzenia, zwiedzający katowicki Spodek mogli oglądać produkty REJS na specjalnie przygotowanej ekspozycji. Była to dla nas znakomita okazja do spotkania się z naszymi klientami i partnerami, a także nawiązania nowych, ciekawych kontaktów. Cztery dni upłynęły nam w miłej atmosferze na rozmowach, prezentacji naszych rozwiązań, a także dzieleniu się doświadczeniami i fachową wiedzą.

źródło i zdjęcia: REJS Sp. z o.o.

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny