Aktualności

Firma ANWIS na targach R+T w Stuttgarcie

02.11.2012

Na początku tego roku podczas targów branży osłon okiennych R+T w Stuttgarcie firma Anwis zaprezentowała swoją bogatą ofertę produktową.

Stoisko firmy cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Rzesze odwiedzających mogły zasięgnąć informacji o licznie prezentowanych nowościach produktowych, przyjrzeć się z bliska detalom, poszerzyć wiedzę o szczegóły rozwiązań technicznych.

A wszystko wśród utrzymanej w białej kolorystyce trójwymiarowej ekspozycji podkreślającej nowoczesny, zgodny z aktualnymi trendami styl oferty firmy ANWIS.

Wśród nowości zaprezentowano produkty, które wdrożono do oferty już w IV kwartale ubiegłego roku, m.in. roletę podtynkową Solido, moskitierę przesuwną, rolety materiałowe Impresja Mini oraz Impresja Classy.

Na ekspozycji pokazano również nowość – systemy sterowań do rolet zewnętrznych One. Premierowo przedstawione zostały: żaluzja fasadowa z płaskimi lamelami (typ F), nowy system żaluzji plisowanych (DF oraz DF Comfort), a także roleta Impresja Mini w kasecie z płaskimi prowadnicami.

Absolutną premierą był katalog aż 450 nowych tkanin roletowych, które stanowią kolekcję najnowszych trendów w przesłonach okiennych. Firma ANWIS na targach R+T w Stuttgarcie – niewątpliwie profesjonalnie wykonana ekspozycja, łącznie z prezentowaną ofertą świadczyła o światowym poziomie firmy Anwis i jej mocnej pozycji na rynku.

Źródło: Anwis

Więcej

Firma powiązana:

ANWIS Sp. z o.o.

Telefon 54 412 88 00
www.anwis.pl
anwis@anwis.pl

ANWIS Sp. z o.o.