Aktualności

Drewno zamknięte w kamieniu – Albero z serii Relief

30.10.2012

Dekoracja ścienna nie musi ograniczać się do farby i tapety. Jeśli chcemy w nietuzinkowy sposób wyeksponować wybrane miejsca w domu, warto zwrócić uwagę na nowy kamień dekoracyjny Albero z serii Relief od firmy Bruk-Bet.

Sekretem urody kamienia dekoracyjnego Albero jest wyjątkowa faktura i naturalna kolorystyka. Jego pojedyncze elementy przypominają układane w stos szczapy drewna.

Wygląd surowych polan nadaje wyrazistości klasycznym aranżacjom, a w przypadku wnętrz designerskich doskonale komponuje się z prostotą dekoracji.

Dzięki wyjątkowej wytrzymałości kamień Albero może być stosowany również na zewnątrz – na elewacjach lub jako okładzina murków ogrodowych.

Kamień dekoracyjny Albero dostępny jest w trzech, naturalnych kolorach o smakowitych odcieniach latte, cappuccino i mlecznej czekolady. Pozwalają one zachować odpowiednie proporcje pomiędzy bijącym od nich ciepłem a naturalnym chłodem kamienia.

Główny Projektant firmy Bruk-Bet, Tomasz Ługowski poleca rozwiązanie polegające na zastosowaniu kamienia tylko na jednej, wybranej ścianie.

Kamień Albero z powodzeniem może wyznaczać poszczególne strefy funkcjonalne w mieszkaniu. Jeżeli np. nasza kuchnia otwarta jest na jadalnię, okładzina z Albero podkreśli granice części, w której jemy.

Podobny trick zastosować można również w pokojach dziennych, gdy potrzebujemy oddzielić strefę pracy od strefy wypoczynku – mówi Tomasz Ługowski.

Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu strony montażowej każdego z elementów, kamień dekoracyjny Albero można montować samodzielnie, bez pomocy specjalistów.

Po przygotowaniu podłoża – wyczyszczeniu ściany z resztek farb i tapet, odpyleniu i wysuszeniu – w prosty sposób mocuje się go na zaprawę klejową.

Drewno zamknięte w kamieniu – Albero z serii Relief

  • Producent: Bruk-Bet
  • Ilość w opakowaniu: 0,48 m2
  • Cena: 104,55-108,24 zł brutto/opakowanie

Źródło: Bruk-Bet

Więcej 

Firma powiązana:

BRUK-BET

Telefon 801 209 047
www.bruk-bet.pl
biuro@bruk-bet.pl

BRUK-BET