Aktualności

Płytki klinkierowe na schody i podłogi

04.12.2018

Wytrzymałe i eleganckie - płytki klinkierowe na schody zewnętrzne oraz klinkierowe płytki podłogowe to doskonały wybór dla osób, którym zależy na uzyskaniu efektownego wyglądu swojego domu na długie lata!

Dostępny w asortymencie firmy King Klinkier klinkier na schody, podłogi, balkony, tarasy, oraz wejścia do domu to najwyższej jakości ceramika budowlana. Schody klinkierowe cechują się optymalną trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne, przed wszystkim mróz, dlatego też z powodzeniem mogą być używane na zewnątrz.

Dzięki technologii mokrego przerobu i formowania na mokro, nasze płytki klinkierowe nie tylko są mrozoodporne, ale również poprzez swoją chropowata strukturę powierzchni zyskują właściwości antypoślizgowe. Dlatego też podłogowe płytki klinkierowe King Klinker są bardziej bezpieczne dla użytkownika.

W asortymencie firmy King Klinker znaleźć można różnego rodzaju elementów klinkierowych przeznaczone do stosowania na schody i podłogi zewnętrzne, w tym takie jak stopnice weneckie, stopnice antyczne, komplety rzymskie oraz płytki podłogowe i cokoły. Produkty klinkierowe King Klinker to sprawdzony wybór dla najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą schodów klinkierowych!

źródło i zdjęcia: Klinkier Przysucha S.A.

Płytki klinkierowe na schody i podłogi
Zobacz produkty: