Aktualności

Architekcie! Konkurs "Kwadratowy świat Galeco" na ostatniej prostej

16.01.2019

Stawić czoła wyzwaniu, czyli wykonać projekt i wizualizację budynku z jednym z kwadratowych systemów rynnowych. Właśnie takie zadanie firma Galeco postawiła przed ambitnymi architektami. Stawka jest wysoka, bo pula nagród wynosi aż 15 tys. złotych!

KWADRATOWY ŚWIAT to stworzona przez Galeco idea, odnosząca się do rozwiązań odprowadzania wody deszczowej za pomocą kwadratowych kształtów i kąta prostego. Oparta na geometrii koncepcja w naturalny sposób wpisuje się w aktualne trendy architektoniczne i odpowiada na potrzeby inwestorów, stale poszukujących innowacyjnych rozwiązań. Firma Galeco jako pierwsza opatentowała orynnowanie o przekroju kwadratowym. Oparte na nim pionierskie systemy Galeco: BEZOKAPOWY, STAL2 oraz najnowsze - PVC2 oraz DACHY PŁASKIE zrewolucjonizowały branżę dekarską.

Sięgnij po zwycięstwo

Zasady konkursu skierowanego do architektów są proste. Ich zadaniem jest wykonanie projektu i wizualizacji budynku, który uwzględnia wykorzystanie jednego z kwadratowych systemów rynnowych Galeco. Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest ponadto przesłanie na adres organizatora (reklama@galeco.eu) plików z pracami, formularza zgłoszeniowego oraz dokumentów potwierdzających własność projektu. Konkurs trwa do 30 kwietnia, zaś jego wyniki ogłoszone zostaną najpóźniej do 31 maja bieżącego roku. O co toczy się rywalizacja? Nagrodami są 3 vouchery do wykorzystania w sklepie procad.pl.

I miejsce: 7000 zł

II miejsce: 5000 zł

III miejsce: 3000 zł

Szczegóły i warunki uczestnictwa w konkursie dostępne są w regulaminie na stronie www.galeco.pl

źródło i zdjęcia: Galeco

Architekcie! Konkurs "Kwadratowy świat Galeco" na ostatniej prostej

Firma powiązana:

Galeco

Telefon 801 623 626, 12 258 32 00
www.galeco.pl
galeco@galeco.pl

Galeco
Zobacz produkty: