Aktualności

Konserwacja zabytków z płynem SANEANTE DE MOHO

11.01.2019

Konserwacja i renowacja zabytków to niezwykle pracowite czynności. Dbałość o elementy zewnętrzne wymaga znacznego zaangażowania oraz wiedzy. Właściwe wyroby pozwolą jednak znacznie przyspieszyć prace oraz zapewnią trwałość uzyskanych efektów.

W przypadku renowacji zabytków często trzeba skorzystać z wielu różnorodnych produktów. Jest to istotne ze względu na tworzywo, jakie chcemy oczyścić i zakonserwować. Właściwy wybór zapewni bezpieczeństwo prac, bez ryzyka o naruszenie powierzchni. Posiadamy szeroki asortyment wyrobów do profesjonalnej renowacji zabytków. Wśród bogatego portfolio firmy znaleźć można zarówno produkty do ochrony drewna, jak również usuwania graffiti oraz zabezpieczania ścian przed zawilgoceniem.

Jedną z najważniejszych czynności, która przedłuża życie wielu zabytków, jest odpowiednie oczyszczenie ich powierzchni z zalegających grzybów oraz pleśni. Idealnym wyborem do tego rodzaju prac jest bardzo skoncentrowany płyn o nazwie SANEANTE DE MOHO, który charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz skutecznością działania. Ten produkt pozwala dokładnie oczyścić z mchu, glonów pleśni, osadów i mikroorganizmów powierzchnie wykonane z kamienia naturalnego oraz sztucznego. Doskonale sprawdzi się również na płytkach, lastriko oraz podłożach betonowych.

Na zdjęciu:

Dyrektor techniczny mgr inż. Wiesław Andrykowski

źródło i zdjęcia: Phoenix Distribution

Konserwacja zabytków z płynem SANEANTE DE MOHO
Zobacz produkty: