Aktualności

Tikkurila Lododisco "W krainie EMOTek"

06.12.2018

Chociaż listopad oznacza zwykle początek aury zimowej, to jednak w tym roku miesiąc ten  zakończył się wyjątkowo ciepło, radośnie i przyjemnie. A wszystko za sprawą kolejnej edycji "Tikkurila Lododisco", która odbyła się 30 listopada br. na dębickim lodowisku.

Tym razem firma Tikkurila zaprosiła uczestników do "Krainy EMOTek", w której królowały barwy złote, żółte i słoneczne. Klimatu dopełniły: bogata oprawa świetlna z efektami specjalnymi,  wysokiej klasy nagłośnienie, multimedia, wizualizacje oraz realizacja wizji z tafli lodowiska na żywo. Dla uczestników przygotowano konkursy i zabawy, takie jak: "Poza Pełna Emocji" - na najładniejszą figurę wykonaną na jednej łyżwie, "Emotkowy przypływ mocy" - wyłonienie najsilniejszego uczestnika zabawy czy „Pokaż swoją wita-minkę”, czyli konkurs na najładniejszą minę po zjedzeniu cytryny. Na wszystkich czekały także kolorowe tematyczne gadżety oraz poczęstunek.

"Pociąg" na łyżwach

- "Zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne i rośnie z edycji na edycję" - mówi Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR firmy Tikkurila.

- "Tikkurila Lododisco przyciąga osoby w każdym wieku, są z nami dzieci wraz rodzicami, jest młodzież, są także seniorzy. Dziękujemy wszystkim, którzy decydują się na to, by piątkowe popołudnie spędzić z firmą Tikkurila, aktywnie, zdrowo, w otoczeniu pięknych kolorów i motywów przewodnich" - dodaje Magdalena Olszewska.

Gimnastyka na lodzie

- "Fantastyczne rozpoczęcie sezonu zimowego z firmą Tikkurila. Ogromne zainteresowanie taką formą zabawy połączonej ze sportem utwierdza nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Piękne podziękowania od nas należą się firmie Tikkurila, która nas nie opuszcza i za każdym razem uszczęśliwia setki mieszkańców Dębicy" - mówi Marta Pawełko-Tokarz, Dyrektor MOSiR Dębica.

Malowanie twarzy

"Tikkurila Lododisco" to jedna z wielu inicjatyw podejmowanych przez firmę Tikkurila na rzecz społeczności lokalnej. Od kilku lat firma organizuje w Galerii Raj w Dębicy otwarte warsztaty, podczas których zaprasza dzieci i rodziców do wspólnej kreatywnej pracy. Firma jest również zaangażowana w propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia. Wspólnie z Klubem Maratończyk Dębica zorganizowała już pięć edycji biegu "Dębicka Dziesiątka z Tikkurila", z kolei w ramach wspierania idei zrównoważonego rozwoju firma prowadzi w dębickich szkołach eko-lekcje dla najmłodszych, a co roku wspólnie z wolontariuszami sadzi drzewa podczas akcji "Bądź odpowiedzialny w naturze - posadź drzewo z Tikkurila".

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Tikkurila Lododisco "W krainie EMOTek"

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.
Zobacz produkty: