Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Farby, emalie, systemy dekoracyjne

Tikkurila Lododisco "W krainie EMOTek"

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2018-12-06

Chociaż listopad oznacza zwykle początek aury zimowej, to jednak w tym roku miesiąc ten  zakończył się wyjątkowo ciepło, radośnie i przyjemnie. A wszystko za sprawą kolejnej edycji "Tikkurila Lododisco", która odbyła się 30 listopada br. na dębickim lodowisku.

Tym razem firma Tikkurila zaprosiła uczestników do "Krainy EMOTek", w której królowały barwy złote, żółte i słoneczne. Klimatu dopełniły: bogata oprawa świetlna z efektami specjalnymi,  wysokiej klasy nagłośnienie, multimedia, wizualizacje oraz realizacja wizji z tafli lodowiska na żywo. Dla uczestników przygotowano konkursy i zabawy, takie jak: "Poza Pełna Emocji" - na najładniejszą figurę wykonaną na jednej łyżwie, "Emotkowy przypływ mocy" - wyłonienie najsilniejszego uczestnika zabawy czy „Pokaż swoją wita-minkę”, czyli konkurs na najładniejszą minę po zjedzeniu cytryny. Na wszystkich czekały także kolorowe tematyczne gadżety oraz poczęstunek.

"Pociąg" na łyżwach

- "Zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne i rośnie z edycji na edycję" - mówi Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR firmy Tikkurila.

- "Tikkurila Lododisco przyciąga osoby w każdym wieku, są z nami dzieci wraz rodzicami, jest młodzież, są także seniorzy. Dziękujemy wszystkim, którzy decydują się na to, by piątkowe popołudnie spędzić z firmą Tikkurila, aktywnie, zdrowo, w otoczeniu pięknych kolorów i motywów przewodnich" - dodaje Magdalena Olszewska.

Gimnastyka na lodzie

- "Fantastyczne rozpoczęcie sezonu zimowego z firmą Tikkurila. Ogromne zainteresowanie taką formą zabawy połączonej ze sportem utwierdza nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Piękne podziękowania od nas należą się firmie Tikkurila, która nas nie opuszcza i za każdym razem uszczęśliwia setki mieszkańców Dębicy" - mówi Marta Pawełko-Tokarz, Dyrektor MOSiR Dębica.

Malowanie twarzy

"Tikkurila Lododisco" to jedna z wielu inicjatyw podejmowanych przez firmę Tikkurila na rzecz społeczności lokalnej. Od kilku lat firma organizuje w Galerii Raj w Dębicy otwarte warsztaty, podczas których zaprasza dzieci i rodziców do wspólnej kreatywnej pracy. Firma jest również zaangażowana w propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia. Wspólnie z Klubem Maratończyk Dębica zorganizowała już pięć edycji biegu "Dębicka Dziesiątka z Tikkurila", z kolei w ramach wspierania idei zrównoważonego rozwoju firma prowadzi w dębickich szkołach eko-lekcje dla najmłodszych, a co roku wspólnie z wolontariuszami sadzi drzewa podczas akcji "Bądź odpowiedzialny w naturze - posadź drzewo z Tikkurila".

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny