Aktualności

ISOVER Budowniczym Polskiego Sportu

16.10.2012

11 października 2012 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia wyróżnień w XIII edycji konkursu Budowniczy Polskiego Sportu. Wśród nagrodzonych, między najlepszymi firmami odpowiedzialnymi za budowę infrastruktury sportowej, przedstawicielami miast, gmin czy urzędów marszałkowskich, nie zabrakło marki ISOVER, czynnie zaangażowanej w budowę obiektów sportowych.

Budowniczy Polskiego Sportu to jedyny konkurs tego typu, podczas którego specjalna komisja weryfikacyjna w kompleksowy sposób analizuje osiągnięcia w danym roku.

Pod ocenę brane są ponadto takie aspekty, jak racjonalne projektowanie, rzetelne wykonawstwo oraz wdrażanie nowoczesnych i innowacyjnych produktów, materiałów czy technologii, służących rozwojowi tego obszaru budownictwa w Polsce.

Nasza oferta obejmuje różne produkty, służące do kompleksowej izolacji obiektów budowlanych. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w rozwój rynku w realizacji obiektów sportowych i rekreacyjnych zostało dostrzeżone – mówi Krzysztof Chmielewski – Regionalny Menadżer Sprzedaży ISOVER Saint-Gobain

Nagrodzone podczas gali budynki są nie tylko wkładem w polską kulturę krajobrazu, ale stanowią także inwestycję w infrastrukturę rekreacyjną i sportową. Znalezienie się w tak znamienitym gronie nagrodzonych to dla nas ogromny zaszczyt. Zdobyte wyróżnienie z pewnością zmotywuje nas do dalszej realizacji sportowych i rekreacyjnych przedsięwzięć – dodaje.

Konkurs Budowniczy Polskiego Sportu odbywa się w ramach programu „Budujemy Sportową Polskę″ pod patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich, Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz marszałków województw.

Stanowi okazję do uhonorowania i podsumowania roku inwestycyjnego w infrastrukturze obiektów sportowych i rekreacyjnych w Polsce. Organizatorem przedsięwzięcia jest Polski Klub Infrastruktury Sportowej. ISOVER Budowniczym Polskiego Sportu!

Źródło:  ISOVER Saint-Gobain

Więcej

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska