Aktualności

Sprawdź co zyskasz stosując wapno Lhoist na swojej budowie

30.10.2018

Budowa własnego domu angażuje nas we wszystkich możliwych sferach, często zmusza nas do chwilowej zmiany nie tylko w księgowego, ale również w specjalistę ds. budownictwa.

Żeby stać się sprawnym specjalistą budowy własnego domu, wystarczy czasami umiejętnie wykorzystać wiedzę i doświadczenie innych, tym bardziej, że organizując budowę skupiamy się na rzeczach widocznych: ścianach, dachu, oknach... a zapominamy o pewnych detalach, które gwarantują, że nasz dom będzie trwały i zbudowany zgodnie ze sztuką.

Szeroka oferta wapna budowlanego Lhoist

Materiały na ściany to pierwsze z naszych dużych zamówień. Zamawiamy od kilkunastu do kilkudziesięciu palet z bloczkami lub pustakami. Wraz z materiałami ściennymi zamawiamy materiał do murowania. Teraz jako specjaliści od budowy domu powinniśmy być świadomi, że to w jaki sposób zostaną połączone ze sobą pustaki loub bloczki, ma bardzo istotny wpływ na konstrukcję naszego wymarzonego domu. Zwróćmy więc szczególną uwagę, żeby na naszej budowie nie zabrakło takiego materiału jak wapno budowlane.

Czym różni się wapno od plastyfikatora napowietrzającego w zaprawach cementowo-wapiennych?

Zalety zaprawy z wapnem

Wapno budowlane jako niezbędny składnik zapraw cementowo-wapiennych gwarantuje nam: wzrost wytrzymałości zaprawy na zginanie nawet o około 30%, wzrost przyczepności zaprawy do materiału ściennego.

źródło i zdjęcia: Lhoist

Sprawdź co zyskasz stosując wapno Lhoist na swojej budowie

Firma powiązana:

Lhoist

Telefon 77 45 16 200, cok 77 45 16 368, 375, 376, 379
www.lhoist.pl
cok@lhoist.com

Lhoist
Zobacz produkty: