Aktualności

Oprogramowanie Simpson Strong-Tie

18.06.2018

Oprogramowanie SIMPSON Strong-Tie to najnowsze narzędzia projektowe dedykowane dla konstruktorów-projektantów. Anchor Designer szybko i skutecznie przeprowadzi analizę istniejącego projektu analizując połączenie pod względem stanów granicznych jak również zasugeruje optymalne rozwiązanie bazując na danych podanych przez użytkownika. Connector Selector w ciągu kilku chwil ustali wszystkie połączenia w konstrukcji drewnianej, które możecie Państwo użyć do Waszego projektu.

Oprogramowanie Anchor DesignerTM to najnowsze narzędzie projektowe Simpson Strong-Tie® dedykowane dla konstruktorów-projektantów. Dzięki temu programowi w łatwy sposób zaprojektujemy połączenie z wykorzystaniem kotew mechanicznych lub chemicznych Simpson Strong-Tie® zgodnie metodologią projektowania ETAG 001 załącznik C lub EOTA TR029.

Anchor DesignerTM szybko i skutecznie przeprowadzi analizę istniejącego projektu analizując połączenie pod względem stanów granicznych jak również zasugeruje optymalne rozwiązanie bazując na danych podanych przez użytkownika. Mamy dowolność specyfikowania wszystkich niezbędnych parametrów zakotwienia: Beton zarysowany/niezarysowany, klasa betonu, zwroty obciążeń, geometria blachy węzłowej itd. Projektowanie i obliczenia prowadzone są w czasie rzeczywistym w pełni interaktywnym modelu 3D. Mamy do dyspozycji wszystkie produkty Simpson Strong-Tie® (mechaniczne i chemiczne) dostępne na danym rynku. Anchor DesignerTM pozwala na zaprojektowanie połączenia z wykorzystaniem do 16 kotew w pojedynczym połączeniu.

Po zaprojektowaniu połączenia program umożliwia wydrukowanie lub zapisanie w wersji PDF procedury obliczeniowej i wyników. Strony te mogą być wprost dołączone do dokumentacji projektowej bądź wykonawczej wysyłanej na budowę.

Oprogramowanie Connector Selector: to kilka kliknięć do zaprojektowania właściwego połączenia. Wybór czy określenie wymiarów złącza, sporządzanie wykazu elementów - nowe oprogramowanie Simpson Strong-Tie® sprawi, że będzie to dziecinnie proste. Program Connector Selector w ciągu kilku chwil ustali wszystkie połączenia, które możecie Państwo użyć do Waszego projektu. W każdej chwili, w całej Europie.

Zestawienie korzyści

  • Rozwiązania dla dużej liczby złączy oraz istotnych produktów budowlanych, takich jak wieszaki belek, podstawy słupów, złącza kątowe.
  • Dostępność w sześciu językach.
  • Wybór produktów do zastosowania nawet w 30 krajach.
  • Prosty, graficzny system wprowadzania dla użytkownika.
  • Program przyjazny dla użytkownika, wydruk wyników i lista elementów do konstrukcji.
  • Wszystkie nośności złączy są zgodne z normą EC 5.
  • Znak CE na wszystkich produktach zawartych w oprogramowaniu, łącznie z danymi ETA.

źródło i zdjęcia:

Oprogramowanie Simpson Strong-Tie
Zobacz produkty: