Aktualności

A jak wygląda Twój świat od kuchni?

09.10.2012

Marka Bosch wspólnie z siecią sklepów Alma przygotowały dla wszystkich miłośników gotowania bardzo smaczny konkurs. Na opowiedzenie swojej kulinarnej historii wszyscy głodni wrażeń i atrakcyjnych nagród mają czas do 18 listopada.

Do udziału w konkursie, w ramach którego uczestnicy przesłali do tej pory ponad 300 zgłoszeń (!), zachęca sam Robert Sowa. Z udziałem znanego kucharza nakręcono filmy, poprzedzające każdą z czterech edycji konkursu, jednym z nich jest… Randka z żoną.

Dodatkowego smaku projekcjom nadaje miejsce ich realizacji – prywatne mieszkanie Sowy,  którego kuchnia wyposażona jest w sprzęt marki Bosch. Amatorzy gotowania mogą podzielić się swoimi kulinarnymi wspomnieniami, odwiedzając stronę www.twojswiatodkuchni.pl i zgłaszając swój przepis wraz ze zdjęciem oraz krótką historią z nim związaną.

Po trwającej obecnie edycji „Smaki dzieciństwa”, przepisy będzie można nadsyłać w kategoriach: „Przepis na miłość”, „Podróże kulinarne” oraz „Sekrety mojej kuchni”. Każdą z edycji kończy wybór zwycięzcy, którzy otrzymuje piekarnik marki Bosch oraz produkty ufundowane przez sklep Alma.

Ponadto, co tydzień przyznawana jest nagroda internautów – robot marki Bosch, a codziennie uczestnicy konkursu mają szansę na wygranie zestawów prezentowych Food & Joy.

Zwycięzcy wszystkich czterech edycji konkursu spotkają się w finale, rozegranym w Salonie Pokazowym sprzętów AGD marek Bosch, w którym będą musieli zmierzyć się z wyzwaniem, jakie przygotuje dla nich Robert Sowa. Zwycięzca otrzyma zestaw sprzętu AGD marki Bosch do całkowitego wyposażenia kuchni. A  jak wygląda Twój świat od kuchni?

Źródło:  Bosch

Więcej