Aktualności

Seminarium techniczne IMI Akademia

18.10.2018

19 października w PGE Narodowy w Warszawie odbędzie się seminarium techniczne IMI Akademia, podczas którego uczestnikom będą przekazywane interesujące przykłady przeplatania się teorii z praktyką.

IMI Akademia jest cyklem szkoleniowym dotykającym różnych obszarów HVAC. Czysta wiedza bez praktycznych przykładów nie zostaje w głowie słuchaczy na długo, dlatego prelegenci będą zaskakiwać swoimi doświadczeniami, przemyśleniami oraz podejściem do spraw niecodziennych. Różnorodność prelegentów zapewni atrakcji na cały dzień wypełniony nowymi trendami, life-hackami i optymalizacjami. Jednym z prowadzących jest Konrad Kargul - członek Hydronic College. Dzięki swojemu doświadczeniu trenera świetnie dostosowuje się do rozmówcy i potrafi o każdej z metod równoważenia hydraulicznego opowiedzieć na 100 różnych sposobów. IMI Akademia porusza następujące bloki tematyczne:

  • HVAC z dobrymi nawykami czyli skutecznie i efektywnie
  • Ciśnienie w świetle trzech marek Pneumatex, TA, Heimeier (statyczne, dynamiczne, różnicowe, dyspozycyjne, wstępne, akustyczne)
  • Hydronic Insight ZOOM m.in Rozdzielczość regulacyjna, minimalny przepływ, autorytet, węzły regulacyjne, interaktywność, kompatybilność
  • Wiedza w praktyce - metoda terminatora sesja z Instalsoftem i Sankomem
  • Inżynieria śledcza i pierwsza pomoc sanitariusza - studium przypadku
  • Strefa PiO (Q&A): Kto pyta nie błądzi sesja odpowiedzi na zebrane pytania

źródło i zdjęcia: IMI Hydronic Engineering

Seminarium techniczne IMI Akademia
Zobacz produkty: