Aktualności

Wystartowała Akademia Mistrzów Montażu Baltic Wood

05.10.2012

Baltic Wood uruchomił nowy, autorski projekt - Akademię Mistrzów Montażu - skierowany do montażystów współpracujących z autoryzowanymi partnerami handlowymi Baltic Wood. Podczas szkolenia uczestnicy mają możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy na temat podłóg drewnianych i ich układania oraz dołączenia do grona najlepszych, certyfikowanych montażystów marki Baltic Wood.

W spotkaniach z cyklu Akademii Mistrzów Montażu Baltic Wood, biorą udział osoby o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym w montażu podłóg drewnianych. W trakcie Akademii uczestnicy zapoznali się z nowościami w technologii montażu oraz przeszli szkolenie z instalacji trójwarstwowej podłogi Baltic Wood w formie tzw. podłogi pływającej, a także klejenia podłogi do podłoża.

Jakość to jeden z kluczowych filarów działalności naszej firmy, dlatego zależy nam na tym, aby podłogi Baltic Wood były montowane zgodnie z najwyższymi standardami – podkreśla Katarzyna Dobrowolska – Menadżer Marketingu i PR Baltic Wood, organizator projektu. Dzięki Akademii Mistrzów Montażu wyselekcjonujemy stu najlepszych fachowców w całej Polsce, których certyfikujemy i będziemy promować i rekomendować klientom indywidualnym.

Montażyści w swojej pracy często spotykają się również z pytaniami związanymi z kwestią konserwacji drewna, stąd też w trakcie Akademii nie zabrakło porad dotyczących pielęgnacji podłóg drewnianych. Na koniec przeszkoleni montażyści przystąpili do egzaminu weryfikującego zdobytą wiedzę i umiejętności.
Wystartowała Akademia Mistrzów Montażu Baltic Wood, kolejne szkolenie już wkrótce, zapraszamy na www.balticwood.pl 

Źródło: Baltic Wood

Więcej

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood