Aktualności

Nowy wymiar kąpieli – głowica natryskowa Viro

05.10.2012

Wyposażenie nowoczesnej łazienki powinno wyróżniać unikalne połączenie eleganckiego wzornictwa i zaawansowanych rozwiązań użytkowych. Obie te cechy łączy w sobie głowica natryskowa Viro marki Deante – produkt równie piękny co innowacyjny.

Firma wprowadziła do sprzedaży głowicę natryskową Viro, która zachwyca zarówno wyglądem, jak i niespotykanym sposobem działania. Tym co wyróżnia tę z pozoru klasyczną głowicę jest jednak sposób przełączania pomiędzy nimi. Wystarczy bowiem prostym ruchem obrócić głowicę, aby strumień automatycznie zmienił się z deszczowego w hydromasaż lub z wodnej mgiełki w przypominający delikatny wodospad.

Nowy wymiar kąpieli – głowica natryskowa Viro. Głowicę można podnosić i opuszczać oraz obracać wokół własnej osi. Za każdym razem strumień wody zmienia się automatycznie, bez konieczności dodatkowego przełączania czy regulowania. Tak prosta obsługa ani na chwilę nie zakłóci komfortu relaksującej kąpieli. Przy strumieniu deszczowym możemy cieszyć się elegancką, okrągłą deszczownią wyposażoną w 70 punktów natryskowych. Po opuszczeniu lub obróceniu wokół własnej osi, przypomina niezwykle stylową dyszę natryskową, z której woda płynie płaskim strumieniem przypominającym wodospad, silnym strumieniem do hydromasażu lub zamienia się w delikatną, wodną mgiełkę.

Nie ustajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań, które możemy zaoferować naszym klientom” – mówi Anna Słowińska Product Manager – Grupa natryski Deante – „Wprowadzając głowicę Viro do oferty Deante, chcieliśmy przedstawić produkt unikalny, który będzie odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania osób poszukujących innowacyjnych i ciekawych rozwiązań do nowoczesnych łazienek.” Viro to produkt, którego design i sposób działania zwraca uwagę i z pewnością może stać się niezwykłą ozdobą wnętrza kabiny natryskowej. Prosta i intuicyjna obsługa sprawia zaś, że głowicę docenią także ci, którzy na równi z pięknym wyglądem cenią sobie funkcjonalność.

Źródło: Deante

Więcej

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante