Aktualności

Życie zgodne z naturą w domu z bali

27.07.2018

Wybór domu z bali wprowadza dodatkową wartość w życie Twojej rodziny. Charakterystyczną cechą takiego domu jest spokój i wyjątkowe poczucie życia rodzinnego. Domy z bali to podstawa dobrego zdrowia dzięki unikalnym cechom naturalnego drewna jako materiału budowlanego.

Atmosfera życia w domu z bali wywodzi się z organicznego drewna. Pomimo wysokiego stopnia przetworzenia, zwarte i zdrowe ściany z bali to wciąż te same sosny, które przetrwały śnieg, deszcz i słońce w fińskim lesie. Kiedy wchodzisz do domu z bali czujesz się wyjątkowo - ciepłe, przytulne i zachęcające wnętrze. Po prostu natura. Ponadto będziesz cieszyć się przyjemnym wyglądem i dotykiem naturalnego drewna. A wszystko to w doskonałej harmonii z Twoimi wartościami: życie w domu z bali nie wymaga żadnych kompromisów od Twojego zrównoważonego ekologicznie stylu życia.

Relaksujące i zdrowe środowisko

Życie codzienne w domu z naturalnych bali rozbudza zmysły. Prawdopodobnie doświadczyłeś uspokajającej atmosfery drewnianego domku letniskowego na wsi. Teraz możesz delektować się taką atmosferą przez cały czas w swoim nowym domu. I nie jest to tylko odczucie. Różne badania wykazały, że życie w otoczeniu drewna zmniejsza stres, tak jak chodzenie po lesie.

Energooszczędność i małe wymagania konserwacyjne

Zdrowy i bezpieczny dom z bali wymaga bardzo niewielkiej konserwacji, a jednocześnie jest ekologiczny i energooszczędny. Jest to możliwe dzięki oddychającej, a przy tym zwartej konstrukcji ścian oraz cech drewna jako materiału budowlanego. Drewniane ściany w naturalny sposób przechowują energię cieplną dostarczoną przez słońce, a następnie uwalniają ją do pomieszczeń, kiedy jest to potrzebne. Możesz zatem skupić się na swoim życiu wykorzystując czas na swoje ulubione czynności: dekorację wnętrz, ogrodnictwo, muzykę, oglądanie filmów, czytanie – wszystko, co stanowi pożywkę dla Twojej duszy!

Wnętrze domu z bali w stylu skandynawskim

Pomysły na dekorację wnętrz

W nowoczesnym lub tradycyjnym stylu - to zależy tylko od Twojego gustu. Niezależnie od kierunku, który wybierzesz, zaprojektowanie wnętrza domu z bali będzie łatwe. Zobacz, co polecamy lub skorzystaj z inspirującej kolekcji pomysłów dekoracji wnętrz zebranych na portalu Pinterest!

źródło i zdjęcia: Findrewno

Życie zgodne z naturą w domu z bali

Firma powiązana:

Findrewno

Telefon 43 823 83 07, 601 394 934, 662 070 003
www.honka.pl, www.findrewno.pl
findrewno@honka.pl, domy.modelowe@honka.pl

Findrewno
Zobacz produkty: