Aktualności

Wysuwane moskitiery Centor na wymiar do każdego domu

11.10.2018

Najlepsze na świecie wysuwane moskitiery do wszystkich drzwi i okien.

Moskitiera CentorNiezależnie od tego, czy mieszkasz w dużym mieście, czy na wsi, warto rozważyć montaż moskitier. Ich podstawową korzyścią jest ochrona przed owadami, na przykład muchami, ćmami i komarami, w dzień i w nocy.

Wbudowane moskitiery stanowią integralną część drzwi zintegrowanych Centor.

Deb, właścicielka domu, jest zaskoczona tym, jak bardzo przydają się moskitiery"

- "Chociaż w pobliżu wrzosowisk lata mnóstwo muszek, to nie spodziewaliśmy się, że moskitiera będzie nam aż tak potrzebna. A jednak okazała się bardzo przydatna, nawet tu, w Anglii!"

Centor przez lata otrzymywał wiele zapytań o moskitiery od właścicieli domów, którzy dopiero co zainstalowali nowe drzwi tarasowe. Dlatego zaprojektowaliśmy analogiczną do wersji zintegrowanej moskitierę, którą sprzedajemy osobno. Wysuwana moskitiera Centor rozwiązuje problem montowania moskitier na drzwiach tarasowych montowanych na zawiasach, przesuwnych drzwiach przeszklonych i innych drzwiach i oknach. Systemy moskitier Centor można dopasować do nowych lub istniejących drzwi i okien. Moskitiera nie tylko chroni przed owadami, a nawet rażącym słońcem, ale też elegancko wpasowuje się w styl wnętrza.

Moskitierę drzwiową Centor można w całości schować w ścianie, gdy nie jest w użyciu. By zasłonić otwór drzwiowy lub okienny, wystarczy łagodnie pociągnąć za moskitierę na dowolnej wysokości i przesunąć ją w poziomie. Rama moskitiery ma konstrukcję o zrównoważonym obciążeniu, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania ręcznej blokady. Po zasunięciu moskitiera pozostaje w tym samym miejscu i nie zatrzaskuje się. Dzięki temu możesz bez problemu wchodzić do domu i wychodzić na zewnątrz.

źródło i zdjęcia: Centor

Wysuwane moskitiery Centor na wymiar do każdego domu

Firma powiązana:

Centor Central Europe Sp. z o.o.

Telefon +48 42 206 8813
centor.com
mail.ce@centor.com

Centor Central Europe Sp. z o.o.
Zobacz produkty: