Aktualności

Cekol wspiera drift

11.10.2018

Podczas największych Targów Motoryzacyjnych 3 TM w Gdańsku, największej tego typu imprezie w północnej Polsce, prezentował się zawodnik Drift Masters Piotr "Piter" Kozłowski. Na imprezę przybyli goście nie tylko z Polski, ale także z całej Europy. To było doskonałe wydarzenie i wspaniale spędzony weekend dla miłośników czterech kółek.

Piotr "Piter" Kozłowski driftingiem interesuje się od wielu lat , już jako mały chłopiec stawiał pierwsze boki dużym fiatem, nie wiedząc jeszcze co to jest DRIFT. Zawodowym i profesjonalnym kierowcą jest od 5 lat. Pierwsze triumfy przypadły na sezon 2013, kiedy zdobył I miejsce w Pucharze Polski.

Sezon 2014 był bardzo udanych, ponieważ Piter stawał na podium różnych zawodów, w tym zajął III miejsce w III Rundzie Mistrzostw Polski.

Sezon 2017 rozpoczął w nowym aucie - BMW serii 1 z silnikiem MERCEDESA AMG V8 legitymującym się ogromną mocą 700KM. I przyszły sukcesy! W obecnym sezonie Kozłowski zajął 3 miejsce w DRIFTNIGOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI oraz 3 miejsce w DRIFTINGOWYCH MISTRZOSTWACH EUROPY ŚRODKOWEJ.

źródło i zdjęcia: Cedat

Cekol wspiera drift

Firma powiązana:

Cedat

Telefon 58 768 21 01, 801 623 565
www.cekol.pl
cedat@cekol.pl

Cedat
Zobacz produkty: