Aktualności

Selena SA liderem Rynku Stolarki Budowlanej 2012

03.10.2012

Selena SA, w trakcie uroczystej gali zorganizowanej w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, otrzymała tytuł Lidera Branży Stolarki Budowlanej 2012 w segmencie „piany i silikony”

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest na podstawie rankingów wyników sprzedaży za rok 2011, tworzonych przez Centrum Analiz Branżowych.
Tytuł Lidera Branży Stolarki 2012 w segmencie „piany i silikony” to nagroda cenna szczególnie, gdyż jest ona odzwierciedleniem wyników ze sprzedaży uzyskiwanych przez poszczególne firmy, a o pozycji w rankingu decydują konkretne liczby.

- To wyłączna zasługa nagrodzonych firm, że otrzymały tytuł lidera w poszczególnych segmentach związanych ze stolarką budowlaną – mówił w trakcie uroczystości Robert Klos z Forum Branżowego. - My jako organizator gali jedynie potwierdzamy wysoką pozycję rynkową wyróżnionych firm.

Lider Rynku Stolarki Budowlanej 2012 to kolejne ważne wyróżnienie, jakim nagrodzona została w tym roku Selena. Wcześniej były to m.in. Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP, Polski Herkules 2011, Budowlana Firma Roku 2011 czy rekordowe pięć statuetek TopBuilder 2012 dla pięciu produktów Seleny.

Źródło: Selena

Więcej

 

Selena SA liderem Rynku Stolarki Budowlanej 2012

Firma powiązana:

Selena

Telefon 71 78 38 301
www.selena.com, www.tytan.pl
kontakt@selena.com

Selena
Zobacz produkty: