Aktualności

Perła QI 2012 dla Baltic Wood

03.10.2012

28 września w Poznaniu odbyła się uroczysta Gala Ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość Quality International.

W jej trakcie Baltic Wood, jako trzykrotny laureat w kategorii QI Produkt, został uhonorowany wyróżnieniem specjalnym Perłą QI 2012. Przyznanie Perły 2012 to wielki zaszczyt dla Baltic Wood. Jakość jest jednym z filarów działalności firmy, dlatego też Baltic Wood od samego początku swojego istnienia dba o standardy produkcji i obsługi. Statuetka wskazuje, że obrany kierunek polityki firmy jest trafny i doceniany, także przez ekspertów.

Trzykrotne przyznanie Złotego Godła, a także Perły QI 2012 to dla Baltic Wood wyjątkowe wyróżnienie – stwierdza Grzegorz Wójcik, Członek Zarządu obecny na Gali. –  Nagroda ta, to nie tylko potwierdzenie wysokiej jakości oferowanej przez naszą firmę, ale także podziękowanie dla pracowników, którzy z zaangażowaniem dążą do realizacji najwyższych norm.

Wśród zaszczytnego grona tegorocznej edycji znaleźli się Prezesi, Członkowie Zarządów oraz dyrektorzy nagrodzonych instytucji i firm w trzech kategoriach: QI Service, QI Product, QI Order. Gala była okazją do spotkania w elitarnym gronie oraz dyskusji pomiędzy przedstawicielami wielu branż.

Program Najwyższa Jakość Quality został zorganizowany już po raz szósty przez redakcję Forum Biznesu, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Źródło: Baltic Wood

Więcej

 

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood