Aktualności

ARBET na targach i konferencjach

14.09.2018

Dla producenta materiałów budowlanych ważną częścią działalności jest uczestnictwo w przedsięwzięciach, które dają okazję do propagowania wiedzy, wyjaśniania wszelkich wątpliwości i doradztwa dla firm handlowych, wykonawczych, projektowych oraz dla inwestorów. FS ARBET uczestniczy w takich wydarzeniach regularnie uczestniczy. Dzieje się tak dzięki dobrej współpracy z partnerami handlowymi Fabryki, którzy zapraszają specjalistów ARBETu na targi i konferencje, tak własne jak i organizowane przez podmioty zewnętrzne.

Tylko w ostatnim czasie przedstawiciele ARBETu brali udział w II Konferencji Budowlanej, zorganizowanej przez IZOBUD Materiały Budowlane oraz na gdyńskich na Targach Mieszkaniowych na stoisku extraDACHu. W obu przypadkach jest to kontynuacja doskonałej współpracy z tymi podmiotami.

II Konferencja Budowlana jest kontynuacją wydarzenia, które w 2017 roku miało swoją premierę. Również na wiosnę 2018 ARBET właśnie razem z extraDACHem zaprezentował się na podobnej targach.

Styropian Arbet

Jedne z pytań klientów zawsze dotyczą fundamentalnej dla inwestora sprawy: czyli dotyczyły zastosowań produktów oraz opłacalności stosowania płyt wyższej jakości. Jak komentuje Sławomir Zinka, przedstawiciel oddziału w Przodkowie, najstarsze pytanie z krainy styropianu to: "Czy to się opłaca ocieplać "tym szarym", a może lepiej tym białym?". Na konferencji Izobudu uczestnicy mieli okazję posłuchać specjalistycznego wykładu arbetowej koordynatorki ds. jakości, Ireny Domskiej. Wiedza przekazana przez Domską umożliwi słuchaczom w przyszłości dokonać trafnych wyborów przy planowaniu, projektowaniu i wykonywaniu ociepleń.

źródło i zdjęcia: Izobud Materiały Budowlane oraz Arbet

ARBET na targach i konferencjach

Firma powiązana:

Arbet

Telefon 94 342 20 76 (79)
www.arbet.pl, prawdziwystyropian.pl, arbetsystem.pl
sekretariat@arbet.pl

Arbet
Zobacz produkty: