Aktualności

Nowe certyfikaty ISO 9001:2015 dla KK-POL

12.09.2018

W trosce o zadowolenie klientów, wysoką jakość współpracy, zaufanie, wiarygodność i wewnętrzną motywację od lat firma KK-POL i jej organizacja poddawane są certyfikowaniu w standardzie ISO.

Kolejny audyt przeszedł pomyślnie i certfikaty ISO zostały zaktualizowane. Są one, jak i inne deklaracje, atesty i aprobaty dostępne na stronie (https://kkpol.com/certyfikaty/). Warto zauważyć, że certyfikacja idzie z duchem czasu, wdrażając koncepcje cyfrowych zabezpieczeń. Certyfikaty są bowiem umieszczone w systemie opartym na technologii blockchain. W każdym razie ma być bezpieczniej - wszystkie certyfikaty firma certyfikująca umieszcza w odrębnym, bezpiecznym systemie opartym właśnie na tej technologii umożliwiającej natychmiastowe potwierdzenie ich aktualności i autentyczności.

Od września 2017 r. wszystkie nowe oraz zaktualizowane certyfikaty posiadają wbudowany kod QR, który można skanować urządzeniem wyposażonym w skaner QR. System łańcucha bloków przeprowadza weryfikację i umożliwia przeglądanie danych certyfikatu. Każdy w dowolnym momencie może sprawdzić prawdziwość deklaracji firmy, a także zakres i terminy ważności certyfikacji. Ponadto, autentyczność certyfikatów można weryfikować za pośrednictwem ogólnodostępnej przeglądarki public certification checker (https://certificatechecker.dnvgl.com/).


źródło i zdjęcie: KK-Pol

Nowe certyfikaty ISO 9001:2015 dla KK-POL

Firma powiązana:

KK-POL

Telefon 22 774 88 48, 22 774 85 45
www.kkpol.com
biuro@kkpol.com, handel@kkpol.com

KK-POL
Zobacz produkty: