Aktualności

Złote Grunty Tytan Professional rekomendowane przez Stowarzyszenie Glazurników

01.10.2012

Złote Grunty Tytan Professional to pierwsza i jedyna w Polsce seria produktów rekomendowana przez Stowarzyszenie Glazurników i Specjalistów Robót Wykończeniowych.

Po raz pierwszy zdarza się, by Stowarzyszenie Glazurników i Specjalistów Robót Wykończeniowych rekomendowało konkretne grunty zapewniając tym samym o ich wysokiej jakości i polecając je wykonawcom.  Już od dawna grunt uniwersalny Seleny SA należy do jednych z najlepiej sprzedających się w Polsce pod względem ilościowym. Teraz, wysoka jakość tego produktu została potwierdzona testami przeprowadzonymi przez bezpośrednich użytkowników, czyli fachowców z ogólnopolskiego Stowarzyszenia Glazurników i Specjalistów Robót Wykończeniowych.

Grunty uniwersalne Seleny charakteryzuje nie tylko wysoka jakość – mówi Sławomir Przygodzki, członek Stowarzyszenia, jeden z grupy  glazurników, którzy testowali limitowaną serię Złotych Gruntów. – Charakteryzują się one także dużą wydajnością i można je rozcieńczać, w zależności od potrzeb, nawet w stosunku 1:5, a i tak świetnie spełniają swoje zadanie.

Grunt Uniwersalny Tytan Professional ze Złotej Serii przeznaczony jest do gruntowania typowych podłoży budowlanych oraz powierzchni chłonnych i porowatych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Polecany jest do gruntowania podłoży wykonanych z betonu, betonu komórkowego, ceramiki, płyt  gipsowo-kartonowych, tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych oraz jastrychów cementowych i anhydrytowych.

Najważniejsze zalety:

  • ogranicza i wyrównuje chłonność podłoży budowlanych;
  • zmniejsza zużycie farb elewacyjnych i wewnętrznych;
  • wzmacnia podłoża,  przeznaczone pod tapetowanie, malowanie , montaż płytek ceramicznych itp.
  • chroni podłoże przed szkodliwym działaniem wilgoci;
  • zwiększa przyczepność kolejnych warstw;
  • ułatwia usuwanie starych  tapet przy renowacji pomieszczeń;
  • zwiększa  odporność podłoża na zarysowania.

Złote Grunty zostały włączone do asortymentu produktów programu Mistrzowie Tytana. Tylko teraz, do końca okresu sprzedaży serii limitowanej, wykonawcy mogą dodatkowo zbierać punkty ze złotych opakowań (20 pkt.).

Warto przypomnieć, że Selena SA uruchomiła program lojalnościowy „Mistrzowie Tytana” na początku września. Jest to pierwszy w Polsce program lojalnościowy skierowany do montażystów stolarki okiennej i drzwiowej oraz do dekarzy. Zasady są proste - wykonawca kupuje produkty objęte programem, rejestruje się w programie, zbiera naklejki, odsyła je do organizatora i odbiera nagrody. Biorąc udział w programie, wykonawcy mogą ułatwić sobie codzienną pracę, gdyż przygotowane przez Selena SA atrakcyjne nagrody ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych.

Źródło: Selena SA

Więcej