Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy ocieplania i termorenowacji

Konkurs #POSTAWNAGRAFIT rozstrzygnięty!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2018-08-27

Termo Organika, największy polski producent styropianu, ogłosiła wyniki konkursu na amatorski krótki film, którego motywem przewodnim było hasło #POSTAWNAGRAFIT. Nadesłane filmy oceniało jury, któremu przewodziła ambasadorka marki Termo Organiki Omenaa Mensah, a laureaci konkursu otrzymali nagrody pieniężne. Nagrodzone prace są już dostępne na stronie firmowej Termo Organiki.

Zasady konkursu #POSTAWNAGRAFIT

Organizator konkursu nie stawiał żadnych ograniczeń, co do formy dzieła. Jedynym wymogiem było wyeksponowanie motywu przewodniego konkursu, czyli hasła #POSTAWNAGRAFIT, pozytywny przekaz nawiązujący do sloganu firmy: "Myśl ciepło" oraz nieprzekraczalny 60-sekundowy czas trwania filmu.

W konkursie mogli wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Hasło konkursowe #POSTAWNAGRAFIT nawiązuje do produkowanych przez Termo Organikę grafitowych płyt styropianowych, które charakteryzują się najwyższą jakością, doskonałymi właściwościami użytkowymi i najkorzystniejszym współczynnikiem przenikania ciepła.

Nagrody w konkursie filmowym #POSTAWNAGRAFIT

Autorzy najciekawszych filmów otrzymali nagrody pieniężne. Łączna pula nagród wyniosła 10.000 zł. Nagrodę główną w wysokości 5.000 zł zdobył Tomasz Bylina za film „Grafitowa animacja”,

nagroda za drugie miejsce w wysokości 2.000 zł trafiła do Dominika Depty za film „Prosty poradnik”, trzecie miejsce zajęli Barbara Lutzner i Kacper Jurowicz za film „Postaw na grafit”, otrzymując nagrodę w wysokości 1.000 zł. Jury wyróżniło również 4 filmy, przyznając każdemu twórcy nagrodę w wysokości 500 zł. Wyróżnieni to: Michał Bojara za film „Inspiracja TO”, Patryk Błażejewski za film „Ciepła gawra”, Daria Wachowicz i Basia Ogrodniczak za film „Metamorfoza” oraz Natalia Merchut za film „Sztuka wyboru”.

Przewodniczącą jury oceniającą filmowe dzieła była Omenaa Mensah, popularna i lubiana dziennikarka oraz ambasadorka marki Termo Organika.

- #POSTAWNAGRAFIT to drugi konkurs filmowy, który zorganizowaliśmy. Podobnie jak zeszłoroczny konkurs „Nakręć się na czarne kropki” cieszył się dużym zainteresowaniem, a zgłoszone materiały filmowe przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkich autorów zgłoszonych filmów śmiało możemy nazwać twórczymi osobowościami. Otrzymaliśmy mnóstwo kreatywnych, pozytywnych, ciepłych i zabawnych filmów nawiązujących do hasła #POSTAWNAGRAFIT – mówi Krzysztof Krzemień, koordynator konkursu z Termo Organiki

- Każdy film był wyjątkowy i w odmienny sposób nawiązywał do głównego motywu konkursu. To było naprawdę niezwykle ciekawe doświadczenie.

Nagrodzone filmy w konkursie #POSTAWNAGRAFIT

Nagrodzone filmy są już dostępne na stronie internetowej Termo Organiki:

www.termoorganika.pl/konkurs

Jak również na kanale Termo Organiki na YT:

https://www.youtube.com/watch?v=-TNoRONq8ZE&list=PLQXV7Sg9ffE_BJbRggZ70AyHu6ctdvvOR

źródło i zdjęcia: Termo Organika

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny