Aktualności

4iQ Group oferuje schody strychowe zapewniające komfort i bezpieczeństwo

10.08.2018

Drewniane schody strychowe spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa, są łatwe w montażu i obsłudze, a także odznaczają się estetycznym wyglądem. Doskonale sprawdzają się przede wszystkim we wnętrzach o niewielkim metrażu, zapewniając oszczędność przestrzeni mieszkalnej i ułatwiając dostęp do takich miejsc jak poddasza.

W ofercie firmy 4iQ Group znajdują się schody strychowe w kilku wymiarach skrzyni montażowej, które przeznaczone są do pomieszczeń o różnej wysokości (wynoszącej nawet 320 cm). W zależności od potrzeb użytkownika zestaw może posiadać klapę o różnym współczynniku przenikania ciepła - nawet 0,55 W/(m2 K). Składane drabinki są gotowe do zamontowania i nie wymagają czynności przedmontażowych. Schody mogą być dodatkowo wyposażone w praktyczną poręcz, która ułatwia chodzenie po szczeblach. Na stronie internetowej istnieje możliwość samodzielnej konfiguracji zestawu.

Schody strychoweSchody EXTRA, EXTREME I ENERGY dostępne są w wersji trzy- lub czterosegmentowej. Trzy- lub czterosegmentowa drabina i specjalny system sprężynowy zapewniają wygodne składanie i rozkładanie, a antypoślizgowy profil stopni oraz metalowa poręcz gwarantują bezpieczne poruszanie się po schodach. Dzięki naturalnej, sosnowej barwie drabiny i białej klapie izolacyjnej pozbawionej wystających elementów zamka rozłożone schody wyglądają elegancko i pasują do każdego wystroju wnętrza. Ocieplana klapa zamykająca sprawia również, że schody są znakomitym rozwiązaniem do wnętrz nieocieplanych. Natomiast podklejane stopki silikonowe chronią podłogę oraz stabilizują drabinę zapobiegając jej uślizgowi.

Model EXTREME posiada klapę zamykającą o grubości prawie 8 cm, dlatego jest doskonałą propozycją dla osób, którym szczególnie zależy na utrzymaniu odpowiedniej temperatury w domu oraz izolacji od nieocieplonego poddasza. Klapa  podobnie jak w innych typach schodów jest dodatkowo uszczelniona specjalną uszczelką.

źródło i zdjęcia: 4iQ Group

4iQ Group oferuje schody strychowe zapewniające komfort i bezpieczeństwo

Firma powiązana:

4iQ Group

Telefon 89 648 60 85, 604 105 019
www.4iq.com.pl
kontakt@4iq.com.pl

4iQ Group
Zobacz produkty: