Aktualności

Wykleiliśmy herb Rzeszowa z płytek ceramicznych

15.05.2012

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Glazurników i Specjalistów Robót Wykończeniowych (SGSRW) Region Podkarpacki firma Sopro zrealizowała akcję wyklejania herbu Rzeszowa z płytek ceramicznych w ramach Festiwalu Przestrzeni Miejskiej.

Wyklejanie herbu z płytek ceramicznych miało miejsce w Rzeszowie przy ul. 3-Maja na placu NBP. Po wyklejeniu herb został przekazany na ręce v-ce prezydenta miasta Rzeszowa Stanisława Sieńki. Dzieło to cieszyło się jego bardzo dużym uznaniem i szacunkiem. Prezydent zadecydował o oficjalnym pokazaniu herbu jak najszerszemu gronu ludzi odpowiadających za zarządzanie miastem.

Zostanie on zaprezentowany na cotygodniowej operatywce dyrekcji wszystkich wydziałów Ratusza, następnie podczas uroczystości zakończenia Festiwalu Przestrzeni Miejskiej oraz na sesji Rady Miasta w końcu maja 2012. Wtedy też zapadnie decyzja odnośnie miejsca gdzie zostanie umieszczony. Brane pod uwagę są dwie lokalizacje: wejście do trasy podziemnej – jednej z atrakcji turystycznej Rzeszowa, lub niedawno rozbudowany Stadion Miejski w Rzeszowie.

Źródło: Sorpo Polska

Więcej

 

Firma powiązana:

Sopro Polska

Telefon 22 335 23 00, 22 335 23 09
www.sopro.pl
biuro@sopro.pl

Sopro Polska