Aktualności

SWISS KRONO z tytułem Wzorowa Firma 2018

11.07.2018

W dniu 29 czerwca 2018 podczas Uroczystej Gali, która miała miejsce w Zielonej Górze, firma SWISS KRONO sp. z o.o. jako lider na polskim rynku materiałów drewnopochodnych została doceniona za pracę na rzecz rozwoju regionu i całej polskiej gospodarki otrzymując tytuł "Wzorowa Firma".

Nagroda jest wyrazem uznania dla codziennej ciężkiej pracy, dobrej organizacji, zaangażowania na rzec rozwoju regionu i co najważniejsze zaufania ze strony Klientów. Dyrektor Konkursu Wzorowa Firma red. Artur Świtoń prezentując podczas gali firmę SWISS KRONO sp. z o.o. podkreślił, że tego typu projekty inwestycyjne, choć nie należały do łatwych są przykładem znakomicie przeprowadzonej prywatyzacji budującej potęgę polskiego przemysłu drzewnego.

- "Chcę tutaj podkreślić" - dodał dyr. Świtoń, że "w zakładach SWISS KRONO sp. z o.o. na pierwszym miejscu jest dbałość o środowisko, co potwierdza realizowana obecnie rozbudowa instalacji Bio-Elektrofiltru. Do tego jakość i regularnie wprowadzane nowe wzornictwo poparte szerokimi konsultacjami ze środowiskami plastyków i designerów, co daje firmie pozycję krajowego lidera w branży budowlanej".

W opinii przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego, Sławomira Kotylaka, dyrektora Departamentu Infrastruktury i Komunikacji w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze:

"Obecność firmy SWISS KRONO w gronie najlepszych przedsiębiorstw województwa lubuskiego, jest potwierdzeniem, że poczynione inwestycje zarówno w rozbudowę zakładu, jak i kadry, która od początku wierzyła w powodzenie rozwiązań oferowanych przez właściciela były trafione. Obecna pozycja na rynku i wypracowana marka przedsiębiorstwa na stałe wpisały się w krajobraz miasta Żary i Ziemi Lubuskiej. Jestem przekonany, że: „Bez SWISS KRONO nie byłoby tak dynamicznego rozwoju w południowo-zachodniej części regionu".

źródło i zdjęcia: SWISS KRONO sp. z o.o.

SWISS KRONO z tytułem Wzorowa Firma 2018
Zobacz produkty: