Aktualności

Galwaniczne uzdatniacze wody Energywater®

11.07.2018

Energywater® to przepływowy galwaniczny uzdatniacz wody. Jego pierwszą i podstawową funkcją jest eliminacja kamienia z instalacji i zabezpieczenie jej przed jego ponownym osadzaniem się.

Cała reszta zalet to pochodne głównej funkcji. Energywater® zabezpiecza sanitariaty, prysznice, krany, wszystkie urządzenia AGD podłączone do instalacji oraz urządzenia wykorzystujące wodę sieciową, wydłużając ich żywotność. Spełnia więc taką funkcję jak stacje uzdatniające będąc przy tym nieporównywalnie tańszy w zakupie i użytkowaniu. Ma też znaczną przewagę nad innymi tego typu urządzeniami - woda uzdatniona przez Energywater® zachowuje wszystkie składniki mineralne - wapń, magnez, sód, potas oraz pierwiastki śladowe – miedź, selen, cynk niezbędne dla naszego zdrowia.

Korzyści i oszczędności wynikające z instalacji Energywater®

Jest to niepowtarzalne rozwiązanie, dostępne cenowo dla każdego, bardzo łatwe w montażu i nie generujące żadnych dodatkowych kosztów w trakcie użytkowania. Eliminuje kamień z instalacji i znacznie wydłuża żywotność podłączonych do niej urządzeń, zwłaszcza drogich wymienników znajdujących się w naszych urządzeniach grzewczych. Uzdatniacz Energywater® jest jednorazową inwestycją na co najmniej 10 lat, a ponadto nie wymaga  czynności obsługowych. Eliminuje również koszty chemicznego czyszczenia rur. Szeroka gama modeli umożliwia zastosowanie Energywater® w każdej instalacji grzewczej i sanitarnej.

źródło i zdjęcia: CIEPŁO-TECH sp.j. Wyłączny przedstawiciel marki Energywater® w Polsce

Galwaniczne uzdatniacze wody Energywater®
Zobacz produkty: