Aktualności

Villeroy & Boch proekologicznie: wanny i brodziki z Quarylu® to produkty na lata

17.09.2012

Slow life i ekologia rosną w siłę. Coraz częściej wybieramy produkty, które są przyjazne dla środowiska i będą nam służyć latami. Takie są wanny i brodziki wykonane z Quarylu®. Ten innowacyjny materiał opatentowany przez Villeroy & Boch, pomaga ograniczyć zużycie wody, energii i detergentów. Łatwo się czyści i jest odporny na zarysowania, dzięki czemu na dłużej zachowuje swój blask.

Wanny i brodziki z Quarylu® Villeroy & Boch są ciepłe w dotyku i bajecznie wygodne. Mogą służyć nawet kilku pokoleniom. Gwarancją na to są: najlepsza jakość materiału i ponadczasowy design. I co ważne dla zwolenników proekologicznych zachowań: stworzony przez Villeroy & Boch Quaryl®, to materiał w pełni recyklingowalny.

Quaryl® to materiał łączący wszystkie zalety kwarcu i akrylu. Unikatowa mieszanka najlepszych ziaren piasku kwarcowego i akrylu, łatwo się formuje, stwarzając nieograniczone możliwości projektowe. Stąd nowatorskie kształty i niebanalne wzornictwo wyróżniające wanny i brodziki z Quarylu® Villeroy & Boch.

Materiał ten odznacza się wyjątkową wytrzymałością i łatwością w pielęgnacji. Jest ciepły w dotyku, co jest niepodważalną zaletą zarówno w przypadku wanien, jak i brodzików. Niezależnie od koloru, w którym występuje, jest odporny na zarysowania i zachowuje blask przez wiele lat. Ponadto, Quaryl® pomaga utrzymać ciepło wody, pozwalając dłużej cieszyć się relaksującą kąpielą.

Gładka, pozbawiona porów powierzchnia z Quarylu® utrudnia odkładanie się brudu i łatwo się czyści - nie zatrzymują się na niej resztki mydła, szamponu czy płynu do kąpieli.

Dzięki temu czyszczenie wanien i brodzików jest wyjątkowo łatwe i nie zajmuje dużo czasu. Co więcej, Quaryl® jest odporny na większość środków chemicznych używanych w gospodarstwach domowych, przez co zachowuje swój blask na długi czas.

Quaryl® w służbie przyrody:

  • pomaga ograniczyć zużycie wody, energii i detergentów
  • produkty wykonane z Quarylu® są wytrzymałe i odporne zarysowanie – służą latami
  • są w 100% recyklingowalne. 

Źródło: Villeroy & Boch

Więcej

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch