Aktualności

Panele winylowe WINEO

13.06.2018

Panele winylowe WINEO projektowane są tak, by można tworzyć z nich podłogi zachwycające elegancją i trwałością.

Nowoczesne panele winylowe

Panele winylowe są pełne stylu. Zawsze estetyczne, atrakcyjne i najwyższej jakości. Zaprojektowane w celu zwiększenia estetyki życia i pracy spełniają najwyższe wymagania i oferują maksymalny komfort na co dzień. Zawsze w najlepszej formie dla ludzi z pomysłami i stylem.

Panele podłogowe dla ceniących najwyższą jakość

Nowoczesne wzornictwo paneli winylowych WINEO stworzone jest dla ludzi z charakterem, którzy cenią wysoką jakość i elegancję.

Kolekcja WINEO 400

Nowe dekory, nowe możliwości aranżacji oraz udoskonalone technologie montażu podłóg. Wyszukane wzory paneli winylowych z nowych kolekcji WINEO 400, oraz sprawdzone i unowocześnione metody instalacji są podstawą do tworzenia odważnych i efektownych aranżacji wnętrza. Panele podłogowe WINEO 400 w nowych, niestandardowych rozmiarach imitujące różne gatunki drewna (wood), oraz perfekcyjnie imitujące kamień (stone) pozwolą wykreować stylową, niepowtarzalną podłogę.

Panele winylowe w łazience

Zalety paneli winylowych

  • Elastyczna warstwa wierzchnia paneli WINEO, redukuje w znacznym stopniu dźwięki kroków. Podłogi z paneli winylowych są delikatne dla stóp i ciepłe w dotyku.
  • Podwyższona odporność na wilgoć pozwala stosować panele winylowe w kuchni, w łazience oraz innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.
  • Montaż paneli winylowych WINEO, jest możliwy zarówno poprzez klejenie, jak i bezklejowo na tzw. click. Montaż bezklejowy paneli podłogowych jest możliwy dzięki opatentowanemu systemowi zatrzaskowemu.

źródło i zdjęcia: Windmöller Polska Sp. z o.o.

Panele winylowe WINEO
Zobacz produkty: