Aktualności

Łazienka nie musi być nudna. Poznaj akcesoria, które dodadzą jej charakteru

12.06.2018

Akcesoria łazienkowe nie tylko pomagają w codziennej toalecie, ale są także sposobem na dodanie jej charakteru. Twoja łazienka wydaje się nudna i mdła? Przejrzyj nasze inspiracje i odmień jej wnętrze!

Niebanalne akcesoria CORAM

W ofercie firmy CORAM znaleźć można szeroki wybór akcesoriów SEALSKIN i TIGER, których wyróżnikiem jest holenderski design, nowoczesność oraz różnorodność. Są one także wysoko funkcjonalne - w każdej kolekcji pojawia się bowiem kilka uzupełniających się nawzajem elementów, które zadowolą każdego użytkownika. Na jakie akcesoria warto zwrócić uwagę, kiedy chcemy odmienić wnętrze swojej łazienki? Polecamy serię Speckles marki SEALSKIN, której nietypowy design w drobne kropki przyciąga wzrok. Kolekcja ta doskonale wygląda na tle jasnych, modernistycznych wnętrz. Inną ciekawą propozycją tej marki jest niebanalna, geometryczna kolekcja Triangels. Miłośnicy orientalnych zdobień z pewnością powinni zainteresować się serią Osaka, która inspirowana jest tradycyjną chińską porcelaną.

Dozownik na mydło

Dywaniki łazienkowe

Prostym sposobem na zmianę charakteru pomieszczenia są dywaniki łazienkowe. Wybrać można te neutralne w kolorystyce i stylistyce, takie jak Quadrant oraz Angora marki SEALSKIN. Będą one stanowić doskonałe tło dla kolorowych akcesoriów, a przy tym ocieplą wnętrze. Jeśli jednak liczysz na całkowitą zmianę wnętrza tylko przy pomocy dywanika, koniecznie wybierz mocny kolorystycznie akcent, taki jak soczyście czerwony dywanik Velce lub kolorowy Madras.

Dywanik łazienkowy

Designerskie zasłony prysznicowe

Przy urządzaniu łazienki nie można zapomnieć o zasłonach prysznicowych, które w kilka chwil odmienią wygląd wnętrza. Marka SEALSKIN przygotowała szeroki wybór oryginalnych propozycji. Zasłony takie jak Screen, Nordic, Pixel i Shower to ciekawe propozycje, które urozmaicą każdą łazienkę.

Zasłona prysznicowa

źródło i zdjęcia: Coram

Łazienka nie musi być nudna. Poznaj akcesoria, które dodadzą jej charakteru

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram
Zobacz produkty: