Aktualności

Janusz Komurkiewicz Prezesem Związku Polskie Okna i Drzwi

22.05.2018

Decyzją Członków Związku Polskie Okna i Drzwi wyłoniono nowy Zarząd, na czele którego po raz kolejny stanął Janusz Komurkiewicz, członek zarządu FAKRO ds. marketingu. Walne Zgromadzenie odbyło się w ramach IX Kongresu Stolarki Polskiej.

Podczas Kongresu dyskutowano o trendach i rozwoju nowoczesnego budownictwa oraz o oczekiwaniach branży deweloperskiej co do budownictwa mieszkaniowego i zbiorowego zamieszkania. Jednak jednym z ważniejszych tematów pierwszego dnia Kongresu był panel poświęcony termomodernizacji. W Polsce ponad 50% budynków zostało wybudowanych przed 1988 rokiem i większość z nich wymaga już remontu. Programy dedykowane polepszeniu efektywności energetycznej budynków niestety nie są skierowane do klienta indywidualnego, dlatego celem POiD jest walka o przywrócenie ulg remontowo-budowlanych. Termomodernizacja budynków wykonanych w starych technologiach jest konieczna ze względów ekonomicznych, jak również w celu zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery i zminimalizowania wszechobecnego smogu.

Dwa certyfikaty dla FAKRO

Pierwszy - rekomendujący firmę przez Związek Polskie Okna i Drzwi oraz drugi za aktywne zaangażowanie i wsparcie promocji prawidłowego montażu wyrobów stolarki budowlanej w ramach IV edycji ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej "Dobry Montaż".

Certyfikat za za aktywne zaangażowanie i wsparcie promocji prawidłowego montażu wyrobów stolarki budowlanej w ramach IV edycji ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej "Dobry Montaż"

Certyfikat rekomendujący firmę FAKRO przez Związek Polskie Okna i Drzwi

Tegoroczna IX edycja Kongresu Stolarki Polskiej odbyła się w dniach 17-18 maja w Iławie. W wydarzeniu uczestniczyli producenci, deweloperzy, reprezentanci instytucji branżowych oraz dziennikarze. Firma FAKRO była partnerem Kongresu.

Podziękowanie dla firmy FAKRO

- "Jesteśmy bardzo dumni, że Pan Janusz Komurkiewicz po raz kolejny został Prezesem POiD. Cieszymy się, że branża stolarki docenia Jego zaangażowanie w działania branży" - pointuje Sławomir Gawlik, dyrektor marketingu Grupy FAKRO.

źródło i zdjęcia: Fakro

Janusz Komurkiewicz Prezesem Związku Polskie Okna i Drzwi

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro
Zobacz produkty: