Aktualności

W Centrum Usług Wspólnych NSG Group ruszyła praca

06.09.2012

Centrum Usług Wspólnych NSG Group w Sandomierzu już działa. Pierwsi pracownicy rozpoczęli pracę w dziale zakupów i dziale finansowym.

W poniedziałek, 3 września 2012, rozpoczęło działalność Centrum Usług Wspólnych utworzone przez NSG Group w Sandomierzu. Japoński koncern NSG Group, do którego należą spółki Pilkington w Polsce, jest jednym z największych światowych producentów szkła dla branży budowlanej i motoryzacyjnej. Sandomierskie Centrum Usług Wspólnych obsługiwać będzie zakłady koncernu z Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii i Polski w zakresie finansowo księgowym, IT oraz zakupów.

Pierwsi pracownicy z działu finansów oraz zakupów rozpoczęli pracę tygodniowym szkoleniem wprowadzającym” – mówi Monika Kuczyńska, dyrektor ds. personalnych, w Polsce i Czechach. „Dla kolejnych grup specjalistów przewidziane są szkolenia m.in. w Niemczech i Wielkiej Brytanii, które będą realizowane w kolejnych tygodniach września”. Projekt tworzenia Centrum Usług Wspólnych ogłoszony został w czerwcu 2012 r. Od tego czasu NSG Group prowadził rekrutację specjalistów z Sandomierza i okolic, oferując 60 nowych miejsc pracy.

Źródło: Pilkington IGP Sp. z o.o.

Fotografie: Pilkington

Więcej

 

Firma powiązana:

Pilkington IGP Sp. z o.o.

Telefon 22 548 75 00
www.pilkington.pl

Pilkington IGP Sp. z o.o.