Aktualności

Firma Schöck stawia na niezawodność

08.05.2018

Od maja 2018 roku codziennym działaniom firmy Schöck towarzyszy nowy claim "Postaw na niezawodność", który uwypukla najmocniejsze strony przedsiębiorstwa.

Główną specjalnością firmy Schöck są rozwiązania dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego, które są dopasowane do wymogów poszczególnych międzynarodowych rynków, a projektanci, inwestorzy i wykonawcy mogą liczyć na wsparcie od projektu do realizacji, zgodnie z zasadami ekonomii i ekologii.

Niezawodność na budowie

Spełnianie nawet najbardziej wymagających oczekiwań, tworzenie innowacyjnych rozwiązań i rozwój w zgodzie z mottem "Niezawodność na budowie dzięki kompetencjom", umacniają firmę Schöck na pozycji lidera w swojej kategorii, a zaufanie, jakim darzą firmę uczestnicy procesu budowlanego podkreśla nowy claim firmy "Postaw na niezawodność". Poszczególni uczestnicy procesu budowlanego przy wyborze rozwiązań przywiązują największą wagę do funkcjonalności, najwyższej jakości zarówno produktów, jak i oferowanych usług. Każde z rozwiązań wyróżnia trwałość, długa żywotność oraz bezpieczeństwo techniczne. Dbałość o wszelkie aspekty współpracy oraz oferta rozwiązań maksymalnie odciążających prace budowlane sprawia, że Schöck, zgodnie z hasłem "Postaw na niezawodność", jest firmą godną zaufania, od lat docenianą przez czołowych specjalistów z branży.

źródło i zdjęcia: Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa

Firma Schöck stawia na niezawodność
Zobacz produkty: