Aktualności

Vademecum Systemów Ociepleń ATLAS Sztuka Elewacji

25.04.2018

ATLAS, wydając w 2017 roku Vademecum nt. kompleksowego kształtowania elewacji pokazał, że jest ekspertem w systemach ociepleń i liderem rynku w tym segmencie. Firma uzupełnia fachowe publikacje o nowe wydanie Vademecum Systemów Ociepleń ATLAS Sztuka Elewacji.

Vademecum Systemów Ociepleń ATLAS Sztuka Elewacji to ponad stustronicowy folder prezentujący efekty dekoracyjne, takie jak efekt betonu, metalu, kamienia, drewna czy piaskowca. Do każdego z tych efektów przypisane są produkty i rozwiązania techniczne, za pomocą których możliwe jest ich uzyskanie na elewacji. Ponadto folder służy za podręczny wzornik z pełną paletą barw występujących w ofercie tynków i farb.

- "Drugie wydanie Vademecum Sztuka Elewacji to niezwykle interesujący zbiór informacji na temat produktów ATLAS, dzieki którym możliwe jest zaprojektowanie i wykonanie efektownej elewacji. Słuchając każdej z grup - architektów, wykonawców czy inwestorów - systematycznie udoskonalamy i wprowadzamy nowe produkty tak, aby praca z nimi była efektywna i bezpieczna, a osiągane dzięki niej efekty zachowywały trwałość przez wiele lat" - mówi Łukasz Kulczycki, kierownik Grupy Produktowej Ocieplenia w Atlas.

Vademecum Systemów Ociepleń ATLAS Sztuka Elewacji to kompletne źródło wiedzy na temat kreowania elewacji. Ponad 25 letnie doświadczenie firmy, doskonałe produkty oraz fachowe narzędzia dostępne na www.atlas.com.pl pozwalają na realizowanie nawet najodważniejszych projektów.

Pobierz Vademecum Systemów Ociepleń ATLAS Sztuka Elewacji 2018

źródło i zdjęcia: Grupa Atlas

Vademecum Systemów Ociepleń ATLAS Sztuka Elewacji

Firma powiązana:

Grupa Atlas

Telefon 42 631 88 00, 42 631 89 55
www.atlas.com.pl
atlas@atlas.com.pl

Grupa Atlas
Zobacz produkty: