Aktualności

Immergas - dostarczamy komfort, którego potrzebujesz

16.04.2018

Immergas jest producentem najwyższej jakości kotłów gazowych, pomp ciepła, paneli solarnych i fotowoltaicznych oraz niezbędnego osprzętu, umożliwiających łączenie produktów w jeden zintegrowany i ekonomiczny system grzewczy. Bogate portfolio produktów tej marki pozwala na dobór systemów grzewczych dopasowanych do potrzeb każdego odbiorcy, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

Immergas posiada szeroką gamę produktów zarówno dla domów i mieszkań, jak i dla większych obiektów, budynków wielkopowierzchniowych oraz komercyjnych. Produkty Immergas charakteryzują się wysoką wydajnością i efektywnością energetyczną, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska. Decydując się na produkt Immergas, otrzymasz fachową pomoc, doradztwo i opiekę specjalistów, od momentu planowania systemu grzewczego, aż po obsługę posprzedażową.

Co obejmuje oferta Immergas?

  • Rozwiązania dla Domów i Mieszkań

Oferta dopasowana do typu budynku, termoizolacji, powierzchni koniecznej do ogrzania, zapotrzebowania na c.w.u. czy ilości domowników.

  • Rozwiązania dla Obiektów

Kompleksowa oferta produktów pozwalających na stworzenie systemu pokrywającego zapotrzebowanie na ciepło i energię obiektów wielkopowierzchniowych użyteczności publicznej takich jak szpitale, szkoły, budynki sakralne, przemysłowe czy deweloperskie. Szeroki wachlarz produktów obiektowych firmy Immergas jest w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym wymogom każdej inwestycji, zarówno pod względem kryteriów technicznych, jak i ekonomicznych. Proponowane kompletne rozwiązania są opracowane z najwyższą starannością tak, generować jak najniższe koszty użytkowania, a zarazem w sposób wystarczający ogrzewała budynek, do którego zostanie dobrana.

Charakterystyka kotłów kondensacyjnych

Firma Immergas, jako jeden z pierwszych producentów, wprowadziła na rynek polski kotły kondensacyjne, które dzięki swym cechom i zastosowanej technologii są niezwykle ekonomicznym i wydajnym rozwiązaniem. Technologia kondensacji, dzięki niskiemu zużyciu gazu, zapewnia znaczne oszczędności w stosunku do tradycyjnych rozwiązań stosowanych w branży grzewczej. Ta linia produktów jest stale rozwijana, by jak w największym stopniu dopasowywać ją do potrzeb użytkowników. Jakość, innowacyjność, efektywność i energooszczędność to nadrzędne wartości marki Immergas. Firma inwestuje w rozwój nowoczesnych technologii, które odpowiadają rosnącym potrzebom rynku, z naciskiem na proekologiczne trendy w ogrzewaniu.

W ofercie Immergas dostępna jest zarówno linia kompaktowa, dla użytkowników poszukujących sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań, jak również wersje bardziej zaawansowane, z możliwością integrowania kotła z innymi źródłami ciepła.

Immergas oferuje kotły:

  • małej i średniej mocy,
  • jedno- lub dwufunkcyjne,
  • z wbudowanym zasobnikiem lub z możliwością podłączenia zasobnika o różnych pojemnościach.

 

Gwarancja 2+3 na kotły kondensacyjne

W Immergas dbamy o komfort użytkowników naszych produktów od samego początku. Wraz z zakupem kotła, użytkownik otrzymuje 2 lata podstawowej ochrony gwarancyjnej. W prosty sposób może wydłużyć gwarancję o kolejne 3 lata. Wystarczy zarejestrować urządzenie w panelu klienta na stronie www.immergas.pl, wpisać numer seryjny kotła oraz datę jego uruchomienia i co roku wykonywać obowiązkowe przeglądy roczne. Dzięki temu, oprócz wydłużonej gwarancji, użytkownik otrzymuje fachową pomoc, doradztwo i opiekę specjalistów, szybki dostęp do informacji o swoim kotle, przypomnienie o rocznych przeglądach i sprawny kontakt z serwisem.

Natura i technologia w ogrzewaniu

Oferta Immergas to, oprócz kotłów, również zaawansowane technologicznie urządzenia, wykorzystujące odnawialne źródła energii - najnowszej generacji pompy ciepła, panele solarne i fotowoltaiczne oraz szeroki asortyment akcesoriów dodatkowych, czyli wszystko, co pozwala na stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego. Pompy ciepła, systemy solarne czy fotowoltaiczne Immergas zapewniają najwyższą wydajność i efektywność energetyczną. Pochodzący z jednego źródła, kompletny system grzewczy gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność na długie lata, przy ekonomicznym wykorzystaniu ciepła. Kompletne rozwiązania grzewcze Immergas są łatwe w obsłudze, zapewniają użytkownikom komfort, bezpieczeństwo i są przy tym energooszczędne. Ponadto są znacznie tańsze w użytkowaniu, ponieważ pobierają ciepło z otoczenia i wykorzystują je do ogrzewania domu. W niedalekiej przyszłości będą zastępowały konwencjonalne sposoby ogrzewania budynków i stanowiły główne źródło ciepła. Nowością wśród produktów marki Immergas jest system hybrydowy Magis Combo - autonomiczny system grzewczy składający się z pompy ciepła powietrze-woda typu split zintegrowanej z gazowym kotłem kondensacyjnym. Takie połączenie uniezależnia ją od innych źródeł ciepła. Posiada możliwości ogrzewania, chłodzenia oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. Takie rozwiązanie grzewcze,w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną, oprócz tego, że spełnia warunki techniczne, które zaczną obowiązywać wraz z końcem roku 2020,  gwarantuje znaczne oszczędności wynikające z wykorzystania energii pochodzącej ze źródła odnawialnego oraz zapewnia samowystarczalność energetyczną budynku. System Magis Combo dostępny w ofercie Immergas, występuje w 2 wersjach: dwufunkcyjnej (Magis Combo) oraz jednofunkcyjnej (Magis Combo Plus) z możliwością podłączenia zasobnika c.w.u. Jednostka zewnętrzna powietrznej pompy ciepła jest dostępna w trzech wersjach o mocy: 5, 8 i 10 kW. Jednostka wewnętrzna zawiera elementy kotła kondensacyjnego o mocy 27 kW na potrzeby podgrzewu ciepłej wody i 24 kW na potrzeby centralnego ogrzewania, zintegrowane z modułem hydraulicznym pompy ciepła. Rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne pozwalają na pracę pompy ciepła do temperatury zewnętrznej -20°C. Pompa ciepła jest w stanie zasilać instalację czynnikiem o temperaturze 55° C. Magis Combo zajmuje niewiele miejsca. Szczególnie dobrze sprawdzi się w nowych domach o podwyższonej izolacyjności termicznej, ale może też być z powodzeniem zastosowany w systemach modernizowanych.

Aprobaty i certyfikaty

Jakość produktów Immergas jest certyfikowana od 1994 roku, co dla użytkownika oznacza bezpieczeństwo, doskonałe parametry techniczne i bezpieczeństwo dla środowiska.

Nagrody i wyróżnienia

Dowodem silnej pozycji Immergas na rynku, wysokiej jakości produktów i usług oraz dynamicznego rozwoju marki są przyznawane firmie od wielu lat nagrody i wyróżnienia. Jednym z ważniejszych dla Immergas wyróżnień jest obecność w elitarnym gronie laureatów "Diamentów Forbesa 2018" - dorocznym rankingu przedsiębiorstw, które w ostatnich 3 latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Diamenty Forbesa to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów w kraju, wyróżniający przedsiębiorców, innowatorów i ludzi sukcesu. Organizatorem konkursu jest redakcja miesięcznika "Forbes" we współpracy z wywiadownią Bisnode Polska. Firma została także wyróżniona Laurem Klienta - nagrodą TOP MARKA 2016 w kategorii polska jakość branży budowlanej - nowoczesne systemy grzewcze. Ponadto zostaliśmy uhonorowani nagrodą specjalną - godłem GRAND PRIX, którym mogą się poszczycić tylko nieliczne firmy. Nagrody te są najlepszą rekomendacją dla naszych klientów i stanowią dowód na to, że jesteśmy marką popularną, poważaną od lat i godną zaufania.

Usługi

Serwis gwarancyjny realizowany jest na terenie całej Polski przez rozległą sieć Licencjonowanych Serwisów Immergas oraz Serwisów Immergas, co gwarantuje szybką, fachową pomoc.

źródło i zdjęcia: Immergas

Immergas - dostarczamy komfort, którego potrzebujesz

Firma powiązana:

Immergas

Telefon 42 649 36 00
www.immergas.pl
immergas@immergas.pl

Immergas
Zobacz produkty: