Aktualności

BrukToSam.pl – e-narzędzie firmy Gramar-Iber

31.08.2012

Gramar-Iber – Centrum Szlachetnej Kostki Brukowej wprowadza do swojej oferty nowość - BrukToSam.pl wyjątkowe e-narzędzie, dzięki któremu każdy inwestor planujący nową aranżację otoczenia domu, biura czy ogrodu, może online samodzielnie stworzyć projekt dopasowany do własnych potrzeb i możliwości.

Z BrukToSam.pl, łatwego w obsłudze narzędzia do samodzielnego projektowania nawierzchni brukowej i otoczenia domu, skorzystać może zarówno sam inwestor jak i architekci i projektanci krajobrazu czy ogrodów. Narzędzie umożliwia stworzenie projektu, zaplanowanie rodzaju i typu produktów niezbędnych do wykonania planowanej aranżacji. BrukToSam.pl ułatwia też dokonywanie pomiarów oraz obliczenie szacunkowego kosztu zakupu materiałów wykorzystanych w projekcie.

BrukToSam.pl jest odpowiedzią ekspertów firmy Gramar-Iber, specjalizującej się w sprzedaży i układaniu kostki brukowej, na coraz bardziej zaawansowane potrzeby klientów. Analizując oczekiwania osób planujących aranżacje podjazdów, podwórek, otoczenia domu i ogrodów eksperci Gramar-Iber poszukiwali rozwiązania, które pozwoliłoby inwestorom na szybkie zapoznanie się z ofertą dostępnych na rynku materiałów takich jak: kostka brukowa, kruszywa, drewno i elementy dekoracyjne, a także rośliny, i możliwie najłatwiejsze dopasowanie dostępnych produktów do własnych możliwości. Stąd w ofercie firmy e-narzędzie BrukToSam.pl, dzięki któremu każdy inwestor może samodzielnie stworzyć projekt dopasowany do jego indywidualnych potrzeb, a każdy profesjonalny projektant terenu może zaprezentować swoją ofertę w jeszcze bardziej atrakcyjny sposób.

Narzędzie internetowe BrukToSam.pl to metoda nie tylko na łatwe i szybkie zaprojektowanie dowolnego terenu ale i sposób na oszczędność czasu i pieniędzy.

BrukToSam.pl to nowoczesne narzędzie
umożliwiające samodzielne zaplanowanie otoczenia domu, biura, ogrodu oferowane przez Gramar-Iber – eksperta w zakresie kompleksowej aranżacji krajobrazu. Narzędzie dostępne jest na stronie: www.bruktosam.pl Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Gramar-Iber specjalizuje się w sprzedaży i układaniu kostki brukowej i działa na rynku od ponad 10 lat. Więcej na temat firmy i jej oferty na stronie: www.gramar-kostka.pl

Źródło: Gramar-Iber

Więcej

Firma powiązana:

GRAMAR-IBER Sp. z o.o.

Telefon 22 740 41 92, 22 740 41 93, 22 615 66 70, 728 836 200, 694 422 212, 602 625 206, 602 177 561
www.gramar-kostka.pl, www.BrukToSam.pl
biuro@gramar-kostka.pl

GRAMAR-IBER Sp. z o.o.