Aktualności

Budowlana Firma Roku i Gazela Biznesu dla Schöck

27.03.2018

Schöck znalazł się w gronie czołowych przedsiębiorstw budowlanych, otrzymując w ostatnim czasie dwa wyróżnienia za znaczące osiągnięcia i dynamiczny rozwój.

Budowlana Firma Roku

Jest to wyróżnienie przyznawane przedstawicielom różnych sektorów branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku. Nagrody mają na celu wyłonienie wyróżniających się firm działających na polskim rynku budowlanym, promocję tych firm oraz upowszechnianie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży budowlanej. Firma Schöck znalazła się wśród laureatów 15. edycji konkursu "Budowlana Firma Roku" jako renomowany producent oferujący rozwiązania problemów w zakresie izolacji akustycznej i cieplnej nośnych elementów budowlanych w budynkach. Nagrody dla kreatywnych i innowacyjnych firm i rozwiązań, które zmieniają oblicze polskiego budownictwa zostały wręczone 23 stycznia 2018 roku.

"Gazele Biznesu"

Coroczna nagroda przyznawana przez redakcję "Pulsu Biznesu" na podstawie zestawienia najdynamiczniej rozwijających się firm. Od 2000 roku tytuł ten wyróżnia przedsiębiorstwa, które cieszą się wiarygodnością i przez trzy lata z rzędu odnotowują zwiększające się zyski i obroty. 1 marca 2018 roku w katowickiej Akademii Muzycznej odbyła się gala wręczenia Gazel Biznesu 2017, w trakcie której to wyróżnienie odebrali przedstawiciele firmy Schöck.

Schöck, znajdując się w prestiżowym gronie laureatów obu konkursów, kontynuuje budowanie wartości firmy i umacnia swoją pozycję na rynku w zakresie izolacji cieplnej i akustycznej elementów konstrukcyjnych w budynkach. Przyznane tytuły mogą być jednym z wyznaczników przy wyborze rzetelnego, godnego zaufania partnera, który poza samym produktem, może zaoferować pełen zakres doradztwa i wsparcia technicznego. Rozwiązania firmy Schöck mają być odpowiedzią na oczekiwania klienta, a jednocześnie uwzględniać wszelkie zasady ekonomii i ekologii. Wizja nieustannego rozwoju, ciągłe ulepszanie produktów, innowacyjność, a także systematyczne szkolenia pracowników przekładają się na stały rozwój firmy oraz liczne sukcesy w branży.

źródło i zdjęcia: Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa

Budowlana Firma Roku i Gazela Biznesu dla Schöck
Zobacz produkty: