Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy ocieplania i termorenowacji

Budowlana Firma Roku i Gazela Biznesu dla Schöck

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2018-03-27

Schöck znalazł się w gronie czołowych przedsiębiorstw budowlanych, otrzymując w ostatnim czasie dwa wyróżnienia za znaczące osiągnięcia i dynamiczny rozwój.

Budowlana Firma Roku

Jest to wyróżnienie przyznawane przedstawicielom różnych sektorów branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku. Nagrody mają na celu wyłonienie wyróżniających się firm działających na polskim rynku budowlanym, promocję tych firm oraz upowszechnianie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży budowlanej. Firma Schöck znalazła się wśród laureatów 15. edycji konkursu "Budowlana Firma Roku" jako renomowany producent oferujący rozwiązania problemów w zakresie izolacji akustycznej i cieplnej nośnych elementów budowlanych w budynkach. Nagrody dla kreatywnych i innowacyjnych firm i rozwiązań, które zmieniają oblicze polskiego budownictwa zostały wręczone 23 stycznia 2018 roku.

"Gazele Biznesu"

Coroczna nagroda przyznawana przez redakcję "Pulsu Biznesu" na podstawie zestawienia najdynamiczniej rozwijających się firm. Od 2000 roku tytuł ten wyróżnia przedsiębiorstwa, które cieszą się wiarygodnością i przez trzy lata z rzędu odnotowują zwiększające się zyski i obroty. 1 marca 2018 roku w katowickiej Akademii Muzycznej odbyła się gala wręczenia Gazel Biznesu 2017, w trakcie której to wyróżnienie odebrali przedstawiciele firmy Schöck.

Schöck, znajdując się w prestiżowym gronie laureatów obu konkursów, kontynuuje budowanie wartości firmy i umacnia swoją pozycję na rynku w zakresie izolacji cieplnej i akustycznej elementów konstrukcyjnych w budynkach. Przyznane tytuły mogą być jednym z wyznaczników przy wyborze rzetelnego, godnego zaufania partnera, który poza samym produktem, może zaoferować pełen zakres doradztwa i wsparcia technicznego. Rozwiązania firmy Schöck mają być odpowiedzią na oczekiwania klienta, a jednocześnie uwzględniać wszelkie zasady ekonomii i ekologii. Wizja nieustannego rozwoju, ciągłe ulepszanie produktów, innowacyjność, a także systematyczne szkolenia pracowników przekładają się na stały rozwój firmy oraz liczne sukcesy w branży.

źródło i zdjęcia: Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny