Aktualności

Sokółka Okna i Drzwi zaprasza na targi w Szczecinie

13.03.2018

W dniach 16-18 marca marka Sokółka Okna i Drzwi weźmie udział w Targach BUD-GRYF & HOME 2018 w Szczecinie. Targi odbędą się w Hali MTS przy ul. Struga 6-8.

Podczas targów marka zaprezentuje innowacyjne rozwiązania z oferty energooszczędnych okien i drzwi tarasowych w wersji drewnianej oraz drewniano-aluminiowej.

- "Na ekspozycji będzie można obejrzeć produkty wpisujące się w aktualne trendy budownictwa. Znajdą się wśród nich drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne z linii THERMO HS i ECO LINE. Doskonale sprawdzają się one przy realizacji wielkogabarytowych przeszkleń, tak chętnie stosowanych w nowoczesnych domach" – mówi Anna Pietrzak, Marketing Manager Inwido Polska / Sokółka Okna i Drzwi.

Na stoisku marki Sokółka Okna i Drzwi pokazane zostaną ponadto okna ELITE 92 i THERMO 80, które charakteryzują się delikatnie zaokrąglonymi profilami. Ich elegancką stylistykę docenią osoby poszukujące klasycznej elegancji.

Inwestorzy zainteresowani budownictwem pasywnym będą mogli uzyskać informacje na temat rozwiązań zastosowanych w oknach PURO PASSIVE. Mają one współczynnik Uw na poziomie 0,66 W/m2K, a ich najwyższy standard termoizolacyjności został potwierdzony certyfikatem Passive House Institut w Darmstadt.

Z ekspertami marki Sokółka Okna i Drzwi będzie można skonsultować się na stoisku nr 37.

źródło i zdjęcia: SOKÓŁKA OKNA I DRZWI S.A.

Sokółka Okna i Drzwi zaprasza na targi w Szczecinie

Firma powiązana:

SOKÓŁKA OKNA I DRZWI S.A.

Telefon 85 722 02 11, 800 122 822 (bezpłatna infolinia)
www.sokolka.com.pl
biuro@sokolka.com.pl

SOKÓŁKA OKNA I DRZWI S.A.
Zobacz produkty: