Aktualności

Drzwi Zintegrowane Centor na 4 Design Days w Katowicach

12.03.2018

4 Design Days w Katowicach to już wydarzenie obowiązkowe w polskiej architekturze i designie. Oprócz bogatego programu paneli dyskusyjnych, warsztatów i wykładów, na które zapraszani są cenieni architekci, projektanci i krytycy z całego świata, to także okazja, aby w przestrzeniach targowych Spodka i MCK zobaczyć najważniejsze współczesne trendy i obcować z architekturą oraz designem w najlepszym wydaniu.

W tym roku po raz pierwszy na 4 Design Days można było zobaczyć - nagrodzone Red Dot 2015 i German Design Award 2017 - Drzwi Zintegrowane Centor prezentowane na stoisku dystrybutora firmy Centor na Śląsku, firmy Multiko.

Drzwi Zintegrowane Centor wyposażone w moskitierę

4DD były świetną okazją, żeby pokazać inwestorom, w jaki sposób mogą otworzyć swój dom na piękno otaczającego świata bez żadnych kompromisów, a architektom, jak mogą pomóc swoim klientom uzyskać tę bliskość domu i przyrody.

Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy okazję się spotkać i porozmawiać o ich projektach i zapraszamy do salonów Multiko w Chorzowie, Bielsku-Białej i Gliwicach.”

Źródło i zdjęcia: Centor Central Europe Sp. z o.o.

Drzwi Zintegrowane Centor na 4 Design Days w Katowicach

Firma powiązana:

Centor Central Europe Sp. z o.o.

Telefon +48 42 206 8813
centor.com
mail.ce@centor.com

Centor Central Europe Sp. z o.o.
Zobacz produkty: