Aktualności

Produkty Altax w nowej odsłonie

12.03.2018

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, firma Sherwin-Williams, właściciel marki Altax, wprowadza na rynek produkty w nowej szacie graficznej.

Zmiana wizualna dotyczy zarówno opakowań produktów przeznaczonych dla klienta indywidualnego jak i wyrobów technicznych. Wprowadzenie modyfikacji miało na celu, przede wszystkim, podniesienie czytelności komunikatów, a także ułatwienie klientom zrozumienia informacji zawartych na etykietach. Opakowania zyskały nowoczesny design, utrzymując spójny wizerunek marki Altax w oczach konsumentów.

Nowa szata graficzna opakowań prezentuje odświeżone logo marki oraz czytelną nazwę produktu. Każdy produkt otrzymał unikalny kod kolorystyczny, pozwalający na jego szybką identyfikację na półce. Najważniejsze benefity produktu, umieszczone na froncie po lewej stronie opakowania, zostały przedstawione w formie zrozumiałych piktogramów. Wyraźnie wyeksponowane miejsca zastosowań oraz duże zdjęcie w tle, pozwolą konsumentowi na szybsze zlokalizowanie na półce produktu, po który przyszedł do sklepu.

Produkty, zyskując nowy wygląd opakowań, same w sobie pozostały niezmienione - konsument sięgając po produkty marki Altax nadal może liczyć na ich najwyższą jakość i niezawodną trwałość. 

źródło i zdjęcia: Sherwin-Williams Poland

Produkty Altax w nowej odsłonie

Firma powiązana:

Sherwin-Williams Poland

Telefon 801 000 173, 61 822 17 03
www.altax.pl
biuro.poznan@sherwin.com

Sherwin-Williams Poland
Zobacz produkty: