Aktualności

Biomasa Partner: Recenzja z targów Progetto Fuoco

12.03.2018

Targi Progetto Fuoco w Weronie to największa w Europie impreza targowa w branży kominkowo-pelletowej. W tym roku firma Biomasa Partner po raz pierwszy uczestniczyła w targach jako wystawca.

- "Jestem przekonana, że była to bardzo trafna decyzja, żeby tutaj zaistnieć i móc przyjąć klientów i to nie tylko tych, z którymi współpracowaliśmy dotychczas, ale także poznać całą rzeszę nowych. Dla klientów dotychczasowych było to w pewnym sensie ugruntowanie naszej pozycji, pokazanie się w roli stabilnego partnera i producenta pelletu drzewnego, a dla nowych klientów była to okazja porozmawiania z naszymi przedstawicielami i poznania naszej oferty. Oceniając te targi można stwierdzić z całą pewnością, iż popyt na pellet jest ogromny, a ja osobiście jestem zaskoczona i nie spodziewałam się tego, że frekwencja na targach, ilość odwiedzających będzie aż tak duża" – podsumowuje Magdalena Rosiak, wiceprezes naszej firmy.

Już dzisiaj organizatorzy zapraszają na kolejne spotkanie w 2020 roku. Jesteśmy przekonani, że będzie można spodziewać się jeszcze większej liczby wystawców i gości.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i do zobaczenia za 2 lata!

źródło i zdjęcia: Biomasa Partner Group

Biomasa Partner: Recenzja z targów Progetto Fuoco
Zobacz produkty: