Aktualności

Konbet z tytułem Budowlana Firma Roku

27.02.2018

W tym roku aż dwie nagrody trafiły do jednego z najbardziej innowacyjnych producentów stropów w Polsce – firmy KONBET Poznań.

Zdobywając tytuł Budowlanej Firmy Roku, KONBET Poznań stał się niekwestionowanym numerem jeden wśród konkurencji w swoim segmencie. Zanim wybrano zwycięzców, sprawdzone i ocenione zostały: pozycja podmiotu w branży, osiągnięcia na tle konkurencji, jakość produktów i usług, spełnianie norm, wytycznych i potrzeb klientów, a także rzetelność oraz stabilność prowadzonej działalności. XV edycja to prawie 50 laureatów, wśród których znaleźli się: inwestorzy, deweloperzy, projektanci, wykonawcy i twórcy.

Wśród wyróżnionych nie zabrakło także liderów firm – jednostek, które decydują o kierunkach rozwoju przedsiębiorstw i mają realny wpływ na całą branżę budowlaną. Prezes Zarządu KONBET Poznań – dr inż. Artur Kisiołek, który nie tylko jest propagatorem innowacyjnych rozwiązań stropowych, ale również szczególnie wnikliwie przygląda się potrzebom współczesnych inwestorów oraz staje na straży jakości materiałów budowlanych, dzięki swoim indywidualnym osiągnięciom, odebrał tytuł Osobowości Branży 2017.

- "To wyróżnienie to dla mnie zaszczyt, ale też spora motywacja do dalszego działania. Droga, którą jako firma podążamy, nie jest popularna, tym bardziej cieszy mnie, że te starania są dostrzegane przez branżowych ekspertów. Jako organizacja wierzymy, że polskie budownictwo może być innowacyjne, prawdziwie dopasowane do potrzeb inwestorów i wysokiej jakości. Mamy nadzieję, że tym przetartym przez nas szlakiem pójdą także inne firmy." - dr inż. Artur Kisiołek, Prezes Zarządu KONBET Poznań, laureat wyróżnienia Osobowość Roku.

Gala zgromadziła ponad 300 osób – przedstawicieli biznesu, środowisk naukowych i akademickich, samorządowych oraz otoczenia budownictwa. Pokazała osiągnięcia firm, które w zasadniczy sposób wpłynęły na wyniki sektora budowlanego, a także była okazją do nawiązania nowych kontaktów.

źródło i zdjęcia: Konbet Poznań

Konbet z tytułem Budowlana Firma Roku

Firma powiązana:

Konbet Poznań

Telefon 61 877 25 81, 516 058 014
www.konbet.pl, www.stropsmart.pl
poznan@konbet.pl

Konbet Poznań
Zobacz produkty: