Aktualności

Weź udział w VI edycji Akademii Kreisel

02.02.2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji cyklu szkoleniowego w ramach AKADEMII KREISEL. Szkolenia organizowane są dla wykonawców na terenie całej Polski. Odbywają się w fabrykach KREISEL (Będzin, Ujazd, Lubień Kujawski). Ze względu na warsztatowy charakter szkoleń, preferowane są grupy liczące od 12 do 18 osób.

W ramach kursu uczestnicy mają możliwość zapoznania się zarówno z produktami firmy KREISEL, jak również z technologią ich nakładania. Podczas spotkań przekazywane są praktyczne wskazówki i informacje na temat nowości produktowych.

W części praktycznej natomiast demonstrowane są sposoby stosowania prezentowanych w czasie szkoleń wyrobów Każdy uczestnik ma także możliwość przyjrzenia się z bliska właściwościom technologicznym produktów omawianych w ramach zajęć. Każda z osób biorących udział w Akademii KREISEL otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

Wszystkich Państwa, którzy chcą poznać najnowsze technologie oraz produkty, a także doskonalić swoje umiejętności z zakresu doboru i stosowania materiałów firmy KREISEL, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami!

Najbliższe terminy:

  • 09.03.2018 - Ujazd - Systemy glazurnicze, nowości produktowe
  • 16.03.2018 -Lubień Kujawski- Systemy glazurnicze, nowości produktowe
  • 23.03.2018 - Będzin - Systemy glazurnicze, nowości produktowe

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

źródło i zdjęcia: Kreisel Technika Budowlana

Weź udział w VI edycji Akademii Kreisel

Firma powiązana:

Kreisel Technika Budowlana

Telefon 801 081 991, 61 846 79 00
www.kreisel.pl
sekretariat@kreisel.pl

Kreisel Technika Budowlana
Zobacz produkty: