Aktualności

TEAIS już w Polsce oraz na targach BUDMA 2018 w Poznaniu!

24.01.2018

TEAIS specjalistyczny producent materiałów chemii budowlanej. TEAIS po raz pierwszy będzie wystawcą podczas corocznych targów BUDMA. Hiszpański producent szerokiej gamy materiałów chemii budowlanej przeznaczonych dla wykonawców oraz dla wszystkich inwestorów, którym zależy na jakości, trwałości i radości z ich funkcjonowania.

Specjalne systemy hydroizolacyjne, kleje, posadzki żywiczne, materiały dylatacyjne, zaprawy specjalne, domieszki i dodatki do betonu lub zapraw, farby, tynki z naturalnym marmurem, środki do ochrony drewna przed działaniem ognia, taśmy i maty z włókna węglowego do wzmacniania konstrukcji, unikalny własny system naprawy elementów żelbetowych lub ceramicznych, błyskawiczne kleje poliestrowe, samopoziomujące szybkowiążące masy o bardzo wysokiej wytrzymałości, zaprawy i betony odporne na działanie ognia to asortyment, który może zainteresować wszystkich budujących.

Specjalna domieszka do betonu lub zapraw zmniejszająca zanieczyszczenie atmosfery, która eliminuje duże ilości tlenków azotu i innych lotnych związków organicznych zainteresuje wszystkich Gospodarzy miejscowości, w których smog stanowi poważny problem dla mieszkańców.

TEAIS jest znaną i rozpoznawalną marką na terenie kilku kontynentów z powodu bardzo wysokiej jakości i wydajności swoich produktów, które idealnie znoszą próbę czasu i skutecznie działają już wiele lat bez zmian swoich właściwości w projektach budowlanych na terenie Europy i poza jej granicami.

Oddział TEAIS właśnie powstał Polsce, aby umożliwić korzystanie z najwyższej technologii i doskonałych produktów również mieszkańcom tej części Europy.

TEAIS przedstawia: Materiały do drewna

  • TEAIS LASUR - chroniący i dekoracyjny lakier do drewna
  • BARNAIS IGNIFUGO - lakier chroniący drewno przed działem ognia

ZOBACZ FOLDER TEAIS

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska TEAIS podczas targów Budma 2018 w hali nr 5 oraz do biura TEAIS w Poznaniu:

TEAIS POLONIA
ul. Główna 6, 61-005 Poznań

źródło i zdjęcia: Phoenix Distribution

TEAIS już w Polsce oraz na targach BUDMA 2018 w Poznaniu!
Zobacz produkty: