Aktualności

Modne oświetlenie. Rozświetl swój dom na wiele sposobów

29.06.2018

Obok tych lamp nikt nie przejdzie obojętnie. KASPA prezentuje zupełnie nowe spojrzenie na oświetlenie - pełne fantazyjnych form, ciekawych połączeń i oryginalnych, kolorystycznych rozwiązań.

KASPA to polska marka, która wyraża w swoich produktach miłość do światła i form jakie może przyjąć. Znajdziemy tu, m.in. lampy o wykwintnej drucianej konstrukcji, punktowe reflektory, wieloramienne żyrandole oraz szklane tuby. W ofercie nie brakuje również ciekawych połączeń, m.in. drewna i metalu.

Obok tych lamp nikt nie przejdzie obojętnie

W ascetycznych wnętrzach idealnie sprawdzą się oryginalne kule Avia L. Ręcznie formowane szkło sprawia, że każda lampa jest inna i absolutnie wyjątkowa, a wykorzystane do ich produkcji materiały (szkło i chrom) tworzą wyjątkową syntezę surowości i ekstrawagancji. Spoglądając cały czas w kierunku industrialnych przestrzeni, trudno nie wspomnieć o oświetleniu Clea. W zależności od wystroju i upodobań, możemy wybierać spośród kilku opcji kolorystycznych - szklany klosz dostępny jest zarówno w wersji przezroczystej, jak i miodowej, turkusowej czy grafitowej.

KASPA prezentuje zupełnie nowe spojrzenie na oświetlenie

Co jeszcze proponuje ta innowacyjna marka? Wyjątkowe lampy, których szklany klosz wyklejony został płatkami metalu, kinkiety nawiązującej do futurystycznej wizji wiktoriańskiej Anglii oraz oświetlenie o lekkiej, ażurowej linii. Uwagę przykuwa także ciemnobrązowa lampa Cello, utrzymana w stylistyce retro. Umieszczona na tle surowych cegieł, betonu lub postarzanych powierzchni doskonale dopełni wnętrza z nutą vintage.

KASPA to polska marka, która wyraża w swoich produktach miłość do światła i form jakie może przyjąć

Producent nie zapomniał również o miłośnikach stylu glamour. Noe to niekwestionowana gwiazda, wykonana z giętych płatów w kolorze złota i miedzi. Lśniące tuby, ułożone jedna obok drugiej, tworzą razem kunsztowną koronę, stając się główną ozdobą przestronnego holu lub salonu.

źródło i zdjęcia: Intercasa

Modne oświetlenie. Rozświetl swój dom na wiele sposobów

Firma powiązana:

Intercasa

Telefon 608 346 370
www.intercasa.pl, www.intercasa.com.pl
home@intercasa.pl

Intercasa