Aktualności

Aplikacje Dulux Let’s Colour Studio

02.08.2012

Dzięki aplikacjom Dulux dobieranie kolorów do mieszkania to świetna zabawa.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez markę Dulux, dobór kolorów to jeden z najbardziej kłopotliwych i czasochłonnych etapów aranżacji wnętrz. Dlatego marka postanowiła zaoferować konsumentom obszerny zestaw wyjątkowych aplikacji - Dulux Let’s Colour Studio.

Aby ułatwić dobór kolorów osobom, które chcą nadać swojemu mieszkaniu nowego charakteru, Dulux wprowadza kilka przydatnych narzędzi. Dzięki nowoczesnym i prostym rozwiązaniom technologicznym można bez problemu uchwycić każdą znalezioną kolorystyczną inspirację czy dobrać kolory najlepiej pasujące do wystroju mieszkania. Można także zdobyć ogólną wiedzę na temat kolorów, ich właściwości i zasad łączenia, a w wirtualnym studio sprawdzić, jak wyglądałby nasz pokój w dowolnych barwach.

DULUX COLOUR OWNER

Dulux Colour Owner to zupełnie nowa, unikatowa mobilna aplikacja, dzięki której można szybko uchwycić każdą kolorystyczną inspirację – gdziekolwiek się jest. Robiąc zdjęcie wybranego koloru można w łatwy sposób dowiedzieć się, jak otoczyć się nim we wnętrzu.

Dulux Colour Owner nie tylko oznaczy wybrany kolor w palecie Dulux, ale również podpowie, z jakimi barwami warto go zestawić. Dzięki aplikacji użytkownik otrzyma również łatwy dostęp do informacji o produktach marki i najbliżej położonym sklepie, w którym można je nabyć.

Dulux Colour Owner to aplikacja działająca zarówno na urządzeniach mobilnych Apple’a, jak również na smartfonach z systemem Android. Więcej informacji na: http://www.dulux.pl/ColourOwner

DULUX COLOUR CLICK

Dzięki zastosowaniu aplikacji Dulux Colour Click nie trzeba się już zastanawiać nad tym, który kolor pasowałby do elementów wyposażenia naszego mieszkania. Wystarczy, że na stronie www.dulux.pl zamówimy bezpłatną ramkę Dulux Colour Click, sfotografujemy wybrany przedmiot lub ścianę i zgramy fotografię na komputer. Po chwili otrzymujemy zestawienia kolorów, które współgrają ze sfotografowanym przedmiotem. Aby dokładniej zapoznać się z aplikacją Dulux Colour Click wystarczy obejrzeć krótki filmik dostępny pod linkiem: http://youtu.be/1P67NIMbK3w

Aby zamówić ramkę, należy kliknąć link: http://www.dulux.pl/zamow-ramke-kolorow

DULUX COLOUR SCHEMER

Dulux Colour Schemer  pomoże w zdobyciu ogólnej wiedzy o dobieraniu kolorów. Aplikacja pokazuje zestawienia kolorystyczne, opowiada o kolorach i ich właściwościach.

Dulux Colour Schemer jest połączony z aplikacją MousePainter online, dzięki czemu w jednej chwili można wybrane zestawienie kolorystyczne wypróbować na jednym z kilkudziesięciu pomieszczeń z biblioteki fotografii MousePaintera.

Aby skorzystać z aplikacji wystarczy kliknąć: http://www.dulux.pl/ColourSchemerStart 

STRONA INTERNETOWA DULUXA W NOWEJ ODSŁONIE

Aby sprawdzić, jakie możliwości oferuje Dulux Let’s Colour Studio warto odwiedzić nową stronę www.dulux.pl i przekonać się, że dobieranie kolorów to świetna zabawa.

Źródło: Dulux

Więcej

  

Firma powiązana:

Akzo Nobel Decorative Paints

Telefon 800 154 075
www.akzonobel.com, www.dulux.pl

Akzo Nobel Decorative Paints