Aktualności

Domofony Gira 106

19.01.2018

Modułowy system domofonowy Gira 106 jest doskonałym przykładem połączenie perfekcyjnego wyglądu z funkcjonalnością i niezawodnością. Elegancka skromność wykonywanych ze stali i aluminium (także lakierowanych) bramofonów jest doskonałą wizytówką każdego domu.

Dzięki elastyczności system można zawsze dostosować do konkretnych potrzeb. Od jednorodzinnego domu, do bloku lub prestiżowego biurowca. Nawet tam, gdzie jest ponad 100 lokali. Z jednym wejściem lub wieloma. Bramofony i wideobramofony mogą być montowane na ścianach, ogrodzeniach w wolnostojących słupkach lub w zespołach skrzynek na listy. Wszystkie urządzenia instalowane na zewnątrz budynków są odporne na trudne warunki pogodowe. Od wielkich mrozów, czy intensywnego nagrzewania w lecie. Od deszczu i śniegu. Ponadto są wandaloodporne.

Do mieszkań Gira proponujemy pod- i natynkowe unfony i wideounifony. Słuchawkowe i głośnomówiące. Wyposażone w pamięć. A każdy we wszystkich wersjach kolorystycznych i stylistycznych (ok. 100 odmian). Dostosowanych do wszystkich programów stylistycznych Gira, dzięki czemu cały osprzęt elektryczny wygląda jednolicie i może być montowany we wspólnych wielokrotnych ramkach. Ponadto z domofonem współpracują dowolne urządzenia adresowane IP, np. notebooki czy urządzenia mobilne.

Szersze informacje na naszej stronie ww.gira.pl, w dziele technicznym techniczny@tema.pl lub handlowym handlowy@tema.pl oraz telefonicznie 22 878 03 55.

źródło i zdjęcia: Tema Przedstawicielstwo Gira

Domofony Gira 106

Firma powiązana:

Tema Przedstawicielstwo Gira

Telefon 22 878 03 51, 22 878 03 55
www.gira.pl
techniczny@tema.pl

Tema Przedstawicielstwo Gira
Zobacz produkty: