Aktualności

Intercasa prezentuje tapety przykuwające wzrok

16.01.2018

Takich tapet jeszcze nie widzieliśmy. Andrew Martin zabiera nas w fascynującą podróż po odległych epokach i najsłynniejszych galeriach sztuki.

Tapety ścienne jeszcze nigdy nie były tak fascynujące. W przypadku brytyjskiego producenta możemy zapomnieć o klasycznych wzorach - paskach, geometrycznych figurach czy kwiatowych akcentach (notabene bardzo modnych w tym sezonie!). Andrew Martin proponuje za to motywy, wyjęte wprost z muzeów oraz innych epok.

Andrew Martin proponuje za to motywy, wyjęte wprost z muzeów oraz innych epok

W ofercie znajdziemy tapety przypominające, m.in. tablicę z równaniami czy sieć ręcznie rysowanych dróg. Uwagę przykuwa również oryginalny wzór Library Multi, imitujący regał na książki. Motyw pochodzi z kolekcji Navigator, która została stworzona z myślą o książce "Powrót do Brideshead", autorstwa Evelyn Waugh. Seria ściennych tapet upamiętnia nostalgię angielskiej arystokracji i przenosi nas do świata, w którym przeglądamy archiwa starych pism lub dzielimy się whisky z Sebastianem Flytem.

Uwagę przykuwa również oryginalny wzór Library Multi, imitujący regał na książki

Inną ciekawą propozycją są wzory zainspirowane najsłynniejszymi muzealnymi ekspozycjami. Tapeta Gallery Charcoal, przedstawiająca renesansowe portrety przywodzi na myśl korytarze The National Portrait Gallery w Londynie. Natomiast Ark Parchment ze zwierzęcymi diagramami jest swoistym hołdem dla imponujących wystaw The Natural History Museum.

Inną ciekawą propozycją są wzory zainspirowane najsłynniejszymi muzealnymi ekspozycjami

W projektach Andrew Martina nie zabrakło również drewnianych motywów. Regent Oali to idealne odwzorowanie oryginalnego materiału. Wzór, zainspirowany okresem regencji, który słynął z elegancji i osiągnięć architektury, pięknie komponuje się, m.in. z czerwonym dywanem oraz złotymi dodatkami.

W projektach Andrew Martina nie zabrakło również drewnianych motywów

źródło i zdjęcia: Intercasa

Intercasa prezentuje tapety przykuwające wzrok

Firma powiązana:

Intercasa

Telefon 608 346 370
www.intercasa.pl, www.intercasa.com.pl
home@intercasa.pl

Intercasa
Zobacz produkty: