Aktualności

DRUTEX wprowadza okucia obwiedniowe Maco Multi-matic do stolarki aluminiowej

31.07.2012

Firma DRUTEX wzbogaciła swoją ofertę stolarki aluminiowej o nowe okucia obwiedniowe MACO MULTI-MATIC. Funkcjonalne rozwiązanie wprowadzone zostało z myślą o bezpieczeństwie i funkcjonalności stolarki aluminiowej.

Okna w systemie aluminiowym  wyposażone w okucia MACO MULTI MATIC KS to poza ponadprzeciętnymi walorami technicznymi również doskonała inwestycja pod względem aspektów estetycznych. Unikatowa konstrukcja nowych okuć, ponadczasowe wzornictwo, dzięki równomiernej powłoce Silber-Look oraz linowe zagłębienie na zasuwnicach tworzą elegancką i smukłą linię, zaś zaokrąglone krawędzie zaczepów nadają okuciom łagodny kształt.

Kształtowniki profili aluminiowych posiadają wyprofilowane rowki o takich wymiarach, aby można było w nich stosować okucia obwiedniowe i łączniki zgodne ze standardem europejskim.

Maco Multi Matic KS to również inwestycja w funkcjonalność. Zastosowanie innowacyjnego  okucia wpływa bowiem na poprawę  płynności w obsłudze i użytkowaniu okna, wynikającą z bezstopniowej regulacji wysokości podnośnika skrzydła.  Jego praca nie jest regulowana już ząbkami, dzięki czemu nie mamy do czynienia z przeskokami, a działanie jest całkowicie płynne.

Nowe rozwiązanie umożliwia również lepszą wentylację dzięki dodatkowej pozycji uchylnej służącej jako tzw. „przewietrzanie szczelinowe”. Funkcja mikrowentylacji zintegrowana z nożycą pozwala na  ustawienie klamki w pozycji 45°. W takim wypadku ułatwiona jest prawidłowa cyrkulacja powietrza.

Funkcjonalny system okuć MACO MULTI-MATIC KS w systemach MB-45, MB-60, MB-70 oraz MB-70HI w połączeniu z ich doskonałą izolacyjnością termiczną i akustyczną, niską wartością współczynnika przenikania ciepła oraz możliwością zastosowania dowolnego pakietu szybowego, w tym również nowego pakietu szybowego o przenikalności termicznej na poziomie U=0,3W/(m2K) daje możliwość wyprodukowania bezpiecznej, estetycznej, a przede wszystkim energooszczędnej stolarki.

Nowy system okuć obwiedniowych Maco Multi Matic wprowadzony do naszej oferty stolarki aluminiowej to przede wszystkim większa wygoda i liczne zalety funkcjonalne i estetyczne dla klienta. Jestem przekonany, że dzięki nowemu systemowi okuć nasza stolarka zyska jeszcze większe uznanie i zadowolenie klientów. Nowe okucia to bowiem kolejna inwestycja w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności i bezkompromisowych rozwiązań dla nowoczesnej stolarki DRUTEX-u. – powiedział Bogdan Gierszewski, Dyrektor ds. Produkcji DRUTEX S.A.

Źródło: DRUTEX

Więcej

Firma powiązana:

DRUTEX S.A.

Telefon 59 822 91 01
www.drutex.eu
drutex@drutex.com.pl

DRUTEX S.A.